Grupė “Rondo”

Grupė “Rondo”

Grupė „RONDO” susibūrė 1976 metais provinciniam miestelyje Šiluvoje.Pradžioje tai buvo mėgėjiškas ansamblis,grojo savo malonumui,laisvu nuo mokslo metų.
Tačiau “RONDO” sparčiai populiarėjo,ju dainas pradėjo dainuoti visa Lietuva,ir 1984 metais Valstybinė filharmonija pasiūlė “RONDO”dirbti profesionaliu pagrindu.
Taip prasidėjo naujasis grupės “RONDO”profesionalaus muzikavimo etapas,kuris tesiasi iki šių laikų.
Per tuos ilgus metus grupė “RONDO”įrašė 4 LP projektus.11 CD projektus,daugybe kartų buvo renkama populiariausia Lietuvos grupe.
Labiausi grupės „RONDO” nariai džiaugiasi „BRAVO”apdovanojimais 1993(populiariausia Lietuvos grupė) ir 2001 metais(kaip grupė padariusi didžiausia indelį į Lietuvos muzikini gyvenimą),LNK televizijos organizuotame muzikiniame turnyre”Nacionalinė Muzikos Lyga” kur „RONDO” pelnė 3 vietą tarp 12 pačiu populiariausiu Lietuvos atlikėju 2004 metais.
„RONDO” dainas „Eglė mano sesė””Laukų gėlė””Pelenė””Palauk sustok”Sudie Eliza””Rytas perone” ir daugeli kitų šiandien kartu su grupe dainuoja daugiatūkstantinės žiūrovų mynios įvairiose Lietuvos miestuose.
Grupė „RONDO” koncertuoja tik gyvai,nenauduodama jokiu fonogramų.Deka to „RONDO” visada gali priderinti savo koncerto eiga pagal žiūrovų nuotaika,gali realiam laike keisti dainos struktūrą.Butent tai „RONDO” naudoja savo koncertuose ir kiekvienas koncertas virsta spalvigu ir nuotaikingu renginių,dažnai nepanašiu į praejusi.
Todėl žiūrovai vėl ir vėl ateina į „RONDO” koncertus.
Per daug metų grupė „RONDO” sukaupė didžuli repertuarą lietuvių,anglų,ir rusų kalbomis.Tai dainos iš autorinio „RONDO” repertuaro,liaudės dainos,amžiniausios pasaulio dainos nuo Sinatros iki ZZ Top.
Grupė „RONDO” koncertuoja ne vien Lietuvoje.Per šios metus aplankyta: Lenkija,Gruzija,Olandija,Vokietija,Italija,JAV,Rusija,Slovakija,Norvegija, Airija, UK.
Grupės sudetis: Aleksandras Ivanauskas (Fara), Remigijus Venslova, Sergej Persijanov, Robertas Mankus.    

DAUGIAU