Grupės BALTASIS KIRAS albumo AMERIKA pristatymo koncertas!

Grupės BALTASIS KIRAS albumo AMERIKA pristatymo koncertas!

Kovo 20 d., ketvirtadienį, 19 val. grupė “Baltasis Kiras” kviečia į albumo pristatymo koncertą Energetiikos ir technikos muziejuje (Rinktinės g. 2)

  

„BALTASIS KIRAS” yra visi draugai ir žmonės, palaikantys, paremiantys mus, besišypsantys, kartu kelioms akimirkoms pakylantys į paukščio skrydį. Mūsų aplinkoje daug bendraminčių, jie daro įtaką kuriamai muzikai, keičia mąstymą, realybės matymą. Mūsų muzika gimsta galvojant apie svarbius žmones ar reiškinius. Ji eina išvien su jausmu, kuris veda link savojo lizdo – namų, kuriuose visada nesveikai gera ir ramu. Mes tik padedam vieni kitiems keliauti per šitą skubėjimą, kuris lyg azartinis lošimas po truputį pasiglemžia gebėjimą išlikt žmogumi. Muzika padeda neužsimiršti ir judėti tikriau.

Kelis metus brandinę, ir pagaliau įrašę, skubame į pasaulį paleisti mūsų albumą „Amerika”. Jame mūsų klausytojai ras gerai žinomas ir pamėgtas dainas, o koncerto metu jas kartu atliks mūsų draugai: Saulius Petreikis, Šarūnas Joneikis, Jama, Vytautas Narkevičius ir kiti. 

 

 

Bilietus platina Bilietai.lt

http://www.bilietai.lt/lt/event/20325    

DAUGIAU