free Grupės OKATA koncertas

Grupės OKATA koncertas

OKATA – tai keturi kūrėjai gyvenantys muzika ir ritmu. Prieš pusmetį netikėtai renginiuose susibūręs projektas, mėgsta eksperimentuoti ir ieškoti naujų skambesių. Jungiantys tai, kas sena, kartu su tuo, kas modernu. Tai savojo identiteto ir kultūros paieškos bei atspindžiai persipynę su šiuolaikiniu skambesiu. Liaudies dainų motyvai jungiami su beatbox, elektroninės muzikos žanrais, poliritmika, kuria unikalią ir sunkiai apibrėžiamą OKATA muzikinių interpretacijų nuotaiką.

Grupės narės Kotryna Čereškevičiūtė, Justė Kraujelytė ir Kristina Mažeikaitė – profesionalios muzikos atlikėjos, įvairių televizijos muzikinių projektų dalyvės, performancų kūrėjos. Vokalistės turi ilgametę sceninę patirtį pritariant garsiausioms Lietuvos grupėms ir atlikėjams. Šios trys dainininkės, atliekančios jazz, pop, blues ir kitus muzikinius žanrus, kuria unikalų daugiabalsį OKATA skambesį.
Ketvirtasis atlikėjas – Žygimantas Gudelis – profesionalus vokalinės perkusijos bei sudėtingų live looping pasirodymų kūrėjas, žinomas kaip GON, laužo tradicinio beatbox stereotipus. Atlikėjas yra tapęs Lietuvos beatbox čempionu, metų beatboxeriu, dalyvauja tarptautiniuose šio žanro konkursuose. GON muzika yra atliekama pasitelkiant žmogaus garsus bei efektų pedalus.

http://www.facebook.com/okataproject

___________
Kviečiame išgirsti Rugsėjo 22 dieną, penktadienį, 21 valandą,
Pasirodymas nemokamas.

DAUGIAU