Grupės PELENAI koncertas @ARTISTAI | 08.27

Grupės PELENAI koncertas @ARTISTAI | 08.27

Česlovas Gabalis ir grupė Pelenai pristato programą „Ugnies ratu”, kurioje skambės ne tik dainos iš naujo albumo „Ugnies ratu”, bet ir visų pamėgtos ir laiko patikrintos dainos iš visos Pelenų kūrybos. Dviejų dalių programoje skambės tokios dainos kaip: „Lopšinė”, „Liūdesio akys”, „Laiškai”, „Sudie” ir daugelis kitų klausytojų pamėgtų ir įvertintų dainų.
Pelenai apie programą-….po ilgiau nei dešimties metų pertraukos gryžome prie savos kūrybos dainų atlikimo koncertuose. Ilgai brendome šiam žingsniui, nes norėjome pateikti publikai tik tai kas geriausia, rinktines dainas apie draugus ir jų netektį, apie laimingą ir ne meilę, džiaugsmus ir išsiskyrimus-tai kas tikra ir jaudina. Tikime, kad šiltai ir kokybiškai atliekama muzika, nuoširdūs tekstai , kuriuose atsispindi mūsų požiūris į supantį pasaulį ras kelią į klausytojų širdis.Klubams adaptuota programa papildyta Br.Adams žinomiausiais kūriniais.
Tegul koncertas virsta vieta, kurioje susirenka bendraminčiai, brandi publika mėgstanti gerą muziką.

Pelenai:

Česlovas Gabalis-vokalas
Gintas Banys-bosinė gitara, muzikos ir tekstų autorius
Audrius Piragis-gitara
Saulius Didžiulis-klavišiniai
Vaidas Taurinskas-mušamieji
Žaneta Taurinskienė-pritariamasis vokalas

2014 08 27
20:00
Gyvos muzikos klubas ARTISTAI | Šv.Kazimiero 3, Vilnius | Bilietus platins TIKETA/taip pat prie įėjimo/Koncertas vyks kiemelyje | TIKETOJE įsigytas bilietas negarantuoja sėdimos vietos – būtinai rezervuokite staliuką tel. 8 5 212 12 68 | Bilieto kaina su bilietų platinimo mokesčiais – nuo 20Lt.    

DAUGIAU