Grupės „Siela“ vinilinės plokštelės pristatymas

Grupės „Siela“ vinilinės plokštelės pristatymas

„SIELA” – Lietuvos gotikinio roko pionieriai. Savo veiklą 1990 metais pradėjusi grupė tapo laisvės ir maištaujančios roko kartos simboliu. „SIELA” yra viena nedaugelio lietuviškų grupių, kuri nenutilo, nepaseno ir liko ištikima pasirinktam keliui. Jau 20 metų gyvuojanti grupė išleido ne vieną kultinį albumą.

Prieš ketverius metus po ilgos pertraukos pasirodęs diskas „Dali” nustebino išties stipriu gotikinio roko ir šiuolaikinės elektronikos lydiniu. Po „Dali” išleidimo „SIELA” vėl grįžo prie grynos roko energijos – su sodriu gitariniu maištingumu, stipriai „sukaltais” roko gabalais, kurių skambesys linksta net prie pankroko, tačiau vis su tuo pačiu gerai pažįstamu „sielišku” nuoširdumu.

Na, o 2008 metų lapkričio mėnesį parduotuvėse pasirodė jau dešimtasis Lietuvos gotikinio roko grupės „SIELA” albumas „Euforija”. Naujajam albumui per trejus metus įrašyta dvylika kūrinių. Jau vasarą buvo galima pamatyti dainos „Isterija” vaizdo klipą, kuris jau pasirodė ir „MTV Baltic” eteryje, o šiuo metu radijo eteryje skamba titulinis albumo radijo singlas „Euforija”, sėkmingai įsitvirtinęs radijo stočių sudaromuose topuose.

Lietuvos muzikos gerbėjus „SIELA” turėtų maloniai nustebinti savo naujų dainų įvairove – duetu su operos dainininke Rasa Juzukonyte dainoje „Štormai”, smuiko simfonija papuoštu kūriniu „Mus palieka angelai” ar fortepijonine balade „Pasaulio kraštas”. Tuo tarpu kūrinių „Patriotinė daina”, „Pankuša” ir „Grok Rock” pagrindinė sudedamoji dalis – pankrokas, tačiau visas dainas jungia taiklūs tekstai ir, nepaisant skambesio įvairovės, melodingas skambesys.

Jubiliejinį albumą „XX” grupė „SIELA” išleido 2010 metais lapkričio 13 dieną kartu su kompanija M.P.3

Grupės sudėtis: Aurelijus Sirgedas (vokalas, gitara); Kostas Kriaučiūnas (gitara); Aurimas Driukas (gitara); Bernardas Prušinskas (bosinė gitara); Darius Juodka (mušamieji).

DAUGIAU