GYDANČIOS MEDITACIJOS

GYDANČIOS MEDITACIJOS

Gydančiųjų meditacijų ciklas ir pavienės Gydančios meditacijos suteikia galimybę atsipalaiduoti, iš pasąmonės išlaisvinti įsitikinimus, limituojančias programas, baimes įžadus, pažadus, kontraktus, įsipareigojimus, kurie trukdo harmoningai gyventi, tobulėti ir džiaugtis Gyvenimu.

 

Pirmojo susitikimo metu turėsite puikią galimybę pasinerti į šias Gydančias meditacijas:

  • Ryšys su vidiniu vaiku.
  • Savo jėgos atradimas.
  • Penktoji dimensija.
  • Meilė (žmogui / artimajam / besąlyginė meilė)

 

Gydančiosios meditacijos metu naudojamas Teta Gydymas (www.tetagydymas.eu) ir kitos gydančios technikos, todėl Gydančios Meditacijos –  kita technika nei Teta Gydymas (Theta Healing®), turinti tik tam tikro panašumo ir sąsajų su pastarąja technika.

Gydančiųjų meditacijų metu mediatorius – tik kanalas, per kurį Šviesos Būtybės perduoda gydančiąsias subtilias energijas.

Gydančių meditacijų galimybės yra neribotos: jos gali būti naudojamos visose gyvenimo situacijose, taip pat gydant kūną, dvasią, protą.

Gydančios Meditacijos iš mūsų pasąmonės išlaisvina šimtus ir tūkstančius įsitikinimų, ribojančių programų, baimių įžadų, pažadų, kontraktų, įsipareigojimų… Daugelis tokių  meditacijų atjungia mus nuo mums neharmoningų kolektyvinės ar grupinės sąmonės įsitikinimų, o taip pat aktyvuoja mūsų DNR ir Šventąją geometriją.

Gydančios Meditacijos veikia keturiuose lygiuose: esamame gyvenime, praėjusiuose gyvenimuose, genetiniame lygyje (mūsų kartos / proseneliai / praamžiai) ir kolektyvinėje sąmonėje.

 

Po Gydančių Meditacijų galimas justi nuovargis ar poreikis nusnūsti. Kelių dienų bėgyje Gydančios Meditacijos pradeda integruotis, tuomet į paviršių gali iškilti mumyse esantys jausmai, išgyvenimai, įsitikinimai, pyktis, emocijos, liūdesys, apmaudas ir pan.

Galimas justi ir fizinio kūno valymasis , kuris gali pasireikšti peršalimo ar gripo simptomais; kūnas apsivalo nuo susikaupusių toksinų.

Po Gydančių Meditacijų labai svarbu įsižeminti, o tam reiktų atlikti tokį pratimą: įsivaizduoti kaip energija iš mūsų kūno srūva gilyn į Žemę iki pasiekia jos centrą, tuomet iš ten ji su visa savo jėga kylą į viršų, pasiekią mūsų pėdas, kūną, pripildo kiekvieną kūno ląstelę ta šviesia galinga energija…

Svarbu: klausantis Gydančių Meditacijų griežtai draudžiama vairuoti bet kokį transportą.

 

Gydančiąsias meditacijas ves Jolanta Urbaitienė – sertifikuota Theta Healing® instruktorė, gyduolė, įvairių meditacinių technikų praktikė (www.tetagydymas.eu)

 

Kaina už renginį: jūsų laisvanoriška auka-padėka už energijų mainus, – prasmingai praleistą laiką.

Registracija į renginį – būtina, – vietų skaičius ribotas!

Prašome registruotis el.paštu: ananda.vidja@gmail.com, nurodant vardą, pavardę, tel. numerį.

Renginio vieta: Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vytenio g. 10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės).

Iš anksto dėkojame už atsakingą planavimą ir atvykimą į renginį.

 

https://www.facebook.com/events/993146447412824

DAUGIAU