Gydomasis nugaros – sprando masažas 30 min.

Gydomasis nugaros – sprando masažas 30 min.

Ąžuolyno medicinos klinika, įsikūrusi Kaune, siūlo pasimėgauti vienu reikšmingiausių žmogaus organizmui masažu – gydomuoju nugaros ar sprando masažu. Jis reikšmingas tuo, kad nugaroje gausu kraujagyslių ir nervų, kurie reguliuoja žmogaus organizme visas jo funkcijas.

Atliekant gydomąjį nugaros-sprando masažą, daroma įtaka nervų sistemai, dėl to organizme sukeliamos atsakomosios reakcijos vidaus organuose. Dėl šios priežasties procedūra turi terapinį poveikį sergant įvairiomis ligomis.

Gydomasis nugaros-sprando masažas slopina ir šalina raumenų skausmą bei slopina emocinę įtampą sugrąžindamas gerą savijautą. Masažo metu meistras, atsižvelgdamas į nugaros būklę, parinks tinkamiausią judesių stiprumą ir dažnį, kad būtų suteikta didžiausia gydomoji nauda.

Gydomojo nugaros-sprando masažo nauda:

•         pagerinama nugaros srities kraujotaka ir limfotaka;

•         malšina nugaros skausmą;

•         atpalaiduoja įsitempusias nugaros vietas;

•         suteikia jėgų ir padeda pašalinti nuovargio pojūtį;

•         nugaros oda tampa stangri ir elastinga.

Gydomasis nugaros-sprando masažas rekomenduojamas turintiems ydingą laikyseną, traumas, jaučiantiems pastovų nuovargį ar emocinį stresą. Masažas reikalingas ne tik sergant, bet ir norint užkirsti kelią įvairiems negalavimams ir sustiprėti fiziškai.

DAUGIAU