Gydomasis viso kūno masažas 60 min.

Gydomasis viso kūno masažas 60 min.

Gydomasis viso kūno masažas – tai ne tik proto ramybės ir gilaus atsipalaidavimo garantas, bet ir viena iš gydymo priemonių. Šio masažo tikslas yra gydyti įvairias ligas bei atkurti ir normalizuoti sutrikusias organizmo funkcijas.

Ąžuolyno medicinos klinikoje, įsikūrusioje Kaune, paslaugas teikia didelę patirtį savo srityse turintys specialistai. Šios procedūros metu masažo meistras profesionalas masažuoja tas vietas, kurioms tuo metu reikia daugiausiai dėmesio. Priklausomai nuo poreikio, meistras parenka judesių stiprumą ir dažnį.

Masažas padeda organizmui atsistatyti po patirto streso, traumų, operacijų, todėl jis yra neatsiejama reabilitacijos dalis. Didindamas raumenų ir sąnarių aprūpinimas krauju ir deguonimi, gerinamas limfos nutekėjimas taip mažindamas kojų ir rankų tinimą.

Masažas taip pat greitina minkštųjų audinių gijimą ir didina raumenų elastingumą. Gydomasis viso kūno masažas mažina įtampą, gerina miego kokybę ir atpalaiduoja stimuliuodamas nervų ir raumenų sistemą.

Gydomojo masažo nauda:

•         pagerinama kraujotaka ir limfotaka;

•         „išjudinamos“ organizmo savybės, reikalingos regeneracijai;

•         atpalaiduoja įsitempusias vietas, lygina raukšles ir randus;

•         suteikia jėgų ir padeda pašalinti nuovargio pojūtį;

•         kūno oda tampa stangri ir elastinga, skaisti.

Gydomąjį viso kūno masažą galima atlikti profilaktiškai norint išvengti ir sumažinti nugaros, kaklo, pečių skausmus ar norint suaktyvinti medžiagų apykaitą ir pagerinti limfinės sistemos darbą. Šis masažas ypač rekomenduojamas dirbantiems sėdimą ar stovimą darbą arba gydantis po įvairių traumų. 

DAUGIAU