Gydomieji garsai – dainujančių dubenų garso masažo menas

Gydomieji garsai – dainujančių dubenų garso masažo menas

Tai įkvėpiantis seminaras, vedantis į nuostabų holistinio garso pasaulį. Pirmoji garso terapijos pakopa skirta visiems, norintiems susipažinti su šiuo pasauliu. Per savo patyrimą susipažinsite su Gongo bei tibetietiškų dainuojančių dubenų garso transformuojančiu poveikiu, išmoksite garso masažo meno.

Informacija ir registracija el. paštu [email protected] arba tel. 868785625.

* * *
Dainuojančių dubenų masažo pagrindinio kurso programoje:

Sužinosite apie dubenų istoriją, jų paskirtį ir panaudojimą kasdieniame gyvenime;
Susipažinsite su garso terapijos principais;
Susipažinsite ne tik su himalajietiškais dubenimis, bet ir gongais bei daugeliu kitų instrumentų, naudojamų garso terapijoje;
Vyks praktinis dalyvių paruošimas tibetietiškų dubenų masažui;
Žengsite pirmus žingsnius link savo kūrybinio potencialo atvėrimo: sužinosite, kokią balso galią turite savyje, kaip ne tik dubenų, bet ir savo balso pagalba galima gydyti save bei kitus, išmoksite čakrų tonų dainavimo, išbandysite obertoninį dainavimą…
Dalyvausite Garso meditacijoje;
Sužinosite ir pajusite, kad supantis Jus Pasaulis yra kupinas negirdėtų iki šiol garsų…

Dainuojantys dubenys – kitaip vadinami tibetietiškais – tai mažieji gongai. Klasikinis dubenų masažas prasideda nuo dubenų pastatymo ant gulinčio žmogaus kūno ir vibracijų provokavimo jų mušimo arba trynimo dėka. Vibracija sklinda per visą kūną ir veda į gilią relaksaciją, didina mūsų savaiminio sveikimo sugebėjimus, ištirpdina blokus, sustiprina organizmo imunitetą. Terapeutai naudoja dubenų masažą gydant skausmus, depresiją, kraujotakos sutrikimus ir t.t. Visgi svarbiausias masažo tikslas – organizmo harmonijos sugrąžinimas, kūno bei nervų sistemos atpalaidavimas ir įvedimas į gilios relaksacijos būseną. Daugelis žmonių užmiega tokio masažo metu, kiti patiria būsena, primenančia lengvą hipnozę.

Masažas dubenimis padeda taip pat streso, neurozės ir nemigos atvejais. Garso terapeutai tvirtina, kad toks masažas rodo puikius rezultatus gydant migreną, stuburo lygas, netgi padeda mesti rūkyti. Remiantis Rytų medicina, kuri ligų priežastį vardina kaip energijos tekėjimo užsiblokavimą organizme, užtenka atlaisvinti kanalus, kuriais teka energija, ir pacientas pasijunta sveikesnis bei laimingesnis. Ir būtent dubenų masažas padeda tai padaryti.

Turtingas, rezonuojantis garsas sklinda iš dubens lengvo mušimo arba trynimo specialiu prietaisu dėka. Garsas vibruojančiomis bangomis pereina per žmogaus kūną, raminandamas, derinandamas ir gydydamas energetinius jo centrus.

Alicija_ir_Ricardas (1)Seminarą ves: Alicija Eiliakas, praktikuojanti psichologė-psichoterapeutė (egzistencinė terapija, meno terapija, šokio judesio bei garso terapija). Gongo meistrė, Psichologijos studijos “Menas būti” įkūrėja. Drauge su partneriu Ričardu Eiliaku Alicija veda Maudynių gonge seansus, garso meditacijas bei garso terapijos seminarus, groja meditacinius Garso Misterijos koncertus Pabaltijo bei kitose Europos šalyse. Garso terapijos mokėsi pas geriausius šios srities specialistus Doną Conreaux (JAV), Tomą Čaortoryskį (Lenkija), Pratibha de Stoppani (Italija).

Seminaras vyks: Psichologijos studijos “Menas būti” patalpose, adresu Krivių g. 5/ Baltasis skg. 12 (Užupis), Vilniuje.

Planuojamas tvarkaraštis:

Šeštadienis: 10.00-19.00 val.

Sekmadienis: 10.00-17.00 val.

Seminaro kaina – 87 EUR.

Registraciją patvirtina avansinis mokestis.

Ankstyva registracija (registracija ir apmokėjmas) iki kovo 2 d., kaina – 73 EUR.

Informacija ir registracija: [email protected] arba 868785625.

DAUGIAU