Gydomoji meditacija – šamaniška kelionė.

Gydomoji meditacija – šamaniška kelionė.

Klausant šamaniškų būgnų garsų, panirsime į gydančiųjų gamtos jėgų išmintį ir meilės bangas, susipažinsime su savo totemais, apsaugos energijomis.

Šamaniškos kelionės metu su ketinimu skambant būgnui pamatysime praėjusius gyvenimus ir traumas, kurių mums reikia nusikratyti šiame gyvenime, ir mūsų stipriąsias puses, kuriomis galime naudotis.
Meditacijos metu iš pasąmonės „ištraukiami” vaizdiniai, prisiminimai, susiję su mūsų praėjusias išgyvenimais. Šis gyvenimas – tai suma praėjusiųjų gyvenimų. Kiekvienas savyje gali rasti daugybę asmenų aspektų, kurie niekur nedingo – visi jie gyvi: gyvos traumos, gyvi geri prisiminimai, juk ląstelės išlaiko savyje visą informaciją. Beje, mūsų įsitikinimai – tai suma veiksmų, padarytų kadaise. Senovės ir šiuolaikiniai išminčiai laikosi požiūrio: prisiminti, išgyventi, paleisti, išgyti, atsikratyti arba integruoti.
Sugrįžę į praėjusius gyvenimus, nesvarbu, ar tai interpretuosime kaip tikrovę, fantaziją ar sapną, – suvoksime, kas vyksta su mumis čia ir dabar, iš naujo susipažinsime su žmonėmis, mus lydinčiais iš gyvenimo į gyvenimą, sužinosime baimių priežastis, labiau subalansuosime savo jėgas, išplėsime požiūrį, nusikratysime stereotipų, praplėsime sąmonės ribas, ir, žinoma, patirsime nuotykių!

Pagal jūsų užsakymą, aptarsime natūralius būdus, kaip valyti konkorėžinę liauką, dar kitaip vadinamą trečiąja akimi, kuri ir atsako, kas atveriama, kas duodama.

Iki greito, jaukaus ir malonaus susitikimo kelionėje…

Svarbu: su savimi reikia turėti kilimėlį ar čiužinuką, šiltai užsikloti
(miegmaišį ar užklotą), kojines, dėl patogumo pagalvėlę. Svarbu, kad nebūtų nei per šalta, nei per karšta.

***

Meditaciją veda Ema (Ratikala dasi), kuri virš 10 metų praėjusi įvairiausių dvasinių praktikų pas įvairius mokytojus (kundalini joga, reiki gydymas, sąmoningas kvėpavimas, joga nidra, šamaniškas gydymas/ kelionės bei kt.),
daugiau nei 7 metai – Bhakti joga Indijoje, Šri Kešavdži Gaudija vaišnavų vienuolyne pas dvasinius mokytojus, tokius kaip Šrila Bhaktivedanta Narayana Gosvami, Šrimad Premananda Prabhudži, Šri Prem Prayojan ir kt.
Tel. 8 699 474 36, El.p. [email protected]

***
Vietų skaičius ribotas.
Būtina išankstinė registracija tel.: 864577722 (Simona), 8 686 49841 (Daiva).
Labai prašome visų, kurie apsisprendę dalyvauti, susisiekti asmeniškai ir užsiregistruoti.
LAUKIAMAS KIEKVIENAS JŪSŲ!

Vieta: Tuskulėnų g. 3-72, Vilnius
Pastaba: susirinkus didesnei grupei, vieta gali keistis – Lukšio g. 16
(Šiaurės miestelis), Vilnius, – apie tai bus informuota asmeniškai.

***
http://www.sakiaivsb.lt/8921/meditacija-raktas-i-geresne-sveikata/?read=753

DAUGIAU