Gydomoji Tao Meilė: 3 dalys Kaune (II dalis)

Gydomoji Tao Meilė: 3 dalys Kaune (II dalis)

GYDOMOJI TAO MEILĖ – tai daosių praktikos sveikatai, daugkartiniams orgazmams ir dvasiniam tobulėjimui. Pasaulinio lygio dao meistro Manteko Čija perduodamas mokymas, į kurį įeina MEDITACIJA, CIGUNAS ir SEKSUALINIS KUNG FU, Kaune bus perteikiamas per trijų visos dienos seminarų ciklą:
04.07, 04.14, 04.21 / 11-17h

Meditacijos ir cigunas MOTERIMS IR VYRAMS vyks bendroje salėje, o seksualinio kung fu mokymai vyks atskirose salėse.

Ką jums duos šis seminarų ciklas:
-geresnė bendra SVEIKATA ir savijauta,
-STABILIOS EMOCIJOS, subalansuoti hormonai, daugiau energijos,
-paslankesnis ir stipresnis kūnas,
-išmokstama pasiekti daugkartinių ORGAZMŲ,
-ženkliai pagerėja santykiai poroje, jaučiama daugiau meilės.

MOTERIMS:
-moterims PALENGVĖJA MENSTRUACIJOS, PMS, menopauzė,
-išmokstama patirtį orgazmą.

VYRAMS:
-išmokstama PRAILGINTI lytinį AKTĄ,
-palaipsniui išmokstama mėgautis orgazmais neejakuliuojant.

Seminaro dalyviai nebūtinai turi turėti porą, praktikas galite atlikti savarankiškai, net jei esate vieniši. Tik įvaldę dao seksualines praktikas savarankiškai galite jas realizuoti poroje.

Seksualinė energija mūsų kūne yra kaip atominė energija ir su ja reikia išmokti tinkamai elgtis. Ji yra neutrali ir padaugina tas emocijas, kurias mes tuo metu jaučiame, t.y. jei esame meilėje, ji padaugins meilės, o jei esame pikti – padaugins pykčio. Todėl visuose ciklo seminaruose, bus kai kurios dalys, kurios kartosis – būtent tam, kad praktikuodami būtumėte saugūs ir įvaldytumėte praktikas, galėtumėte jas iš tiesų daryti namuose. Atsiminti ir įvaldyti viską per vieną kartą yra sudėtinga, todėl mes ir darome tęstinių seminarų ciklą (daug dėmesio susilaukęs seminarų ciklas jau kartojamas antra kartą). Seminarai vienas su kitu susiję, papildo vienas kitą, tačiau akcentuojami skirtingi aspektai, mokoma naujų dalykų, pakartojamos jau darytos praktikos. Kiek galime perteikti jums per vieną 6 valandų seminarą? Daugelis apsilankę mūsų seminaruose patvirtina, jog praktikų pakartojimas yra didelė pagalba, o per vieną kartą viską atsiminti yra paprasčiausiai neįmanoma. Nusprendėme jums duoti 18 VALANDŲ MOKYMUS PER 3 SAVAITGALIUS, kad jūs ne tik susipažintumėte su dao, bet ir realiai pradėtumėte taikyti šias praktikas savo gyvenime. Darykite tas praktikas, kurias atsiminsite geriausiai, ir JŪSŲ GYVENIMAS SPARČIAI PRADĖS KEISTIS Į GERĄ.

Kodėl mes neduodame seksualinių praktikų iškart, o iš pradžių vedame meditacijas? Meistras Mantekas Čija moko būtent tokia tvarka ir niekada nemoko vien tik seksualinio kung fu praktikų. Pajausti lokalų orgazmą vyrams paprasta, o moterims padės lyties raumenų treniruotės ir darbas su nefrito kiaušinuku, tačiau žengti toliau į viso kūno orgazmą jums reikės įvaldyti ir meditatyvias praktikas, išlaisvinti savo kūną per ciguno pramankštas. Kol mūsų kūnas stresinėje būsenoje, esame fiziškai ir emociškai nepasiruošę orgazmui.

Seminarų cikle jūs išmoksite:
– Emocinio detokso meditacijų: vidinė šypsena, šeši gydomieji garsai (kartosime)
– Mikrokosminės orbitos meditacija ir atvėrimas (išlaisvinimas nuo emocinių blokų)
– Ciguno mankšta stuburui ir dubeniui atverti (nuolat kartosime ir priėję taisysime jus)
– Daosių jogos tao yin pratimų stuburui stiprinti
– Geležinių marškinių ciguno

Moterys mokysis:
– Krūtų masažo, meilės raumenų treniravimo sutraukiant
– Teisingo darbo su NEFRITO KIAUŠINIU
– Seksualinės energijos rato sukimo (kiaušidžių kvėpavimo)
– Savarankiškai įvaldytų technikų integravimo mylintis teorijos

Vyrai mokysis:
– Sėklidžių masažo, meilės raumenų treniravimo sutraukiant
– Seksualinės energijos rato sukimo (sėklidžių kvėpavimo)
– Moters patenkinimo subtilybių

Meditacijų ir ciguno seminarus EDITA ESENKU IR VYTAS LU. Edita Esenku moterų grupę mokys seksualinio kung fu moterims, o Vytas Lu atskiroje salėje vyrus mokys vyriškų praktikų. Abu esame tiesioginiai MEISTRO MANTEKO ČIJA MOKINIAI IR SERTIFIKUOTI INSTRUKTORIAI, kurie gyvena šiomis praktikomis ir skleidžia šį mokymą Lietuvoje todėl, kad pats meistras taip liepė. Vytas gerai įvaldęs mikrokosminės orbitos atvėrimo techniką, vyriškas seksualines praktikas, o Edita moko moteriškų seksualinių praktikų. Mes ne lektoriai – mes praktikai, todėl prieiname prie kiekvieno ir pakoreguojame, kad pratimus atliktumėte teisingai. Ypač atvirai dalinamės savo patirtimi – 25-rių metų amžiaus skirtumas tarp mūsų yra įrodymas, jog praktikoms nėra amžiaus cenzo. Po seminarų ar per pertraukėles drąsiai klauskite asmeniškai iškilusių klausimų, kurių nenorite klausti kitiems girdint – visada atsakysime. Apsirenkite patogia, geriausia sportine apranga, moterys būkite be liemenėlės, vyrai ateikite be trumpikių, apsinuoginti atliekant pratimus jums nereikės.

KAINA
Dalyvaujant visuose ciklo seminaruose vieno seminaro kaina 45e. Dalyvaujant tik viename seminare – 50e.

REGISTRACIJA BŪTINA
Registracijos forma: https://goo.gl/forms/N9T5B9Pz8W7d11Ry1
[email protected], tel. 864024196 arba žinute FB

******
GYDOMOJI TAO MEILĖ I: MIKROKOSMINĖS ORBITOS ATVĖRIMAS IR MEDITACIJA

04.07 / 11-17h
Studija “Oya”, Mickevičiaus 8, Kaunas

Pirmieji žingsniai siekiant įvaldyti daosių seksualines praktikas – emocinis detoksas per meditacijas ir mikrokosminės orbitos atvėrimas. Pati svarbiausia daosių meditatyvi praktika yra mikrokosminė orbita. Kas tai? Mūsų kūnuose nuo pat embriono užsimezgimo pagrindiniu meridianu teka gyvybinės energijos srautas (panašu į elektrą), kuris vaikui augant dėl streso užsiblokuoja. Atverti mikrokosminę orbitą, t.y. leisti energijai vėl tekėti laisvai – tai GIMIMO IŠ NAUJO PROCESAS. Seminaro metu jums padėsime nuimti kūne susidariusius energetinius blokus ir leisti energijai judėti laisvai. Kaip tai susiję su seksualinėmis praktikomis? Atvėrus mikrokosminę orbitą, jūs ne tik užkelsite seksualinę energiją į galvą, bet ir saugiai nuleisite ją į dentenį žemyn (pilvo sritį).

Mikrokosminė orbita suteikia galimybę keistis energijomis ir kartu keistis orgazmais su partneriu. Orgazmas neatvėrus mikrokosminės orbitos vyksta tik lokaliai – lyties organuose. Kai mes atveriame mikrokosminę orbitą, orgazmas pasklinda po visą kūną ir energija teka pagrindiniais kūno meridianais laisvai. Tai suteikia ne tik didžiulio malonumo, bet ir užtikrina gerą bendrą sveikatą, stipresnį energetinį potencialą ir gyvybingumą.

******
GYDOMOJI TAO MEILĖ II: SEKSUALINIS KUNG FU I LYGIS ir GELEŽINIŲ MARŠKINIŲ CIGUNAS

04.14 / 11-17h
Studija “Oya”, Mickevičiaus 8, Kaunas
Meditacija ir cigunas bendrai, vėliau vyrai ir moterys atsiskiria į atskiras sales

Seminaro pradžioje atliksime mankštą, meditaciją ir geležinių marškinių ciguną, o vėliau pereisime prie seksualinio kung fu praktikų.

MOTERIMS:

Tam, kad gyvybinė energija iš mūsų neištekėtų lauk ir gebėtume jausti orgazmą apskritai, visų pirma turime sustiprinti savo meilės raumenis. Ant kilimėlių darysime meilės raumenų sutraukimus integruojant žiedinius raumenis aplink akis ir aplink burną, kvėpuojant pilvu. Prieisiu prie kiekvienos ir pakoreguosiu, kad pratimą atliktumėte teisingai. Atsineškite savo jogos kilimėlį.

Seminare mokysitės krūtų masažo ir seksualinės energijos rato sukimo – kiaušidžių kvėpavimo. Integruojant stuburą (labai pravers pirmajame seminare išmoktos stuburo pramankštos), rankas ir akis jūs išmoksite kelti seksualinę energiją į galvą ir saugiai nuleisti ją žemyn. Išmokus šį pratimą tuo pačiu principu vėliau galite integruoti jį mylintis poroje su akimis ir kvėpavimu.

Seminare galėsite įsigyti tikro nefrito NEFRITO KIAUŠINĮ, teoriškai pamokysiu kaip su juo dirbti.

VYRAMS:

Vyrai taip pat mokysis meilės raumenų treniravo sutraukiant, tam, kad išmokti sutraukti raumenis apie prostatą ir daug geriau kontroliuoti ejakuliaciją. Reguliariai darydami šią praktiką jūs išmoksite patirti orgazmą nestimuloiuodami lytinių organų ir neejakuliuodami.

Seminare mokysitės sėklidžių masažo, kad išmoktumėte transformuoti seksualinę energiją ir nejaustumėte diskomforto neejakuliavus po mylėjimosi. Taip pat mokysitės sėklidžių kvėpavimo – seksualinės energijos rato sukimo, kuris padeda dar geriau transformuoti seksualinę energiją.

******
GYDOMOJI TAO MEILĖ III: SEKSUALINIS KUNG FU II LYGIS IR DAOSIŲ JOGA

04.21 / 11-17h
Studija “Oya”, Mickevičiaus 8, Kaunas
Meditacija ir joga bendrai, vėliau vyrai ir moterys atsiskiria į atskiras sales

Seminaro pradžioje pramankštinsime stuburus ant kilimėlių darydami daosių jogą – tao yin. Tai jogos pozos, skirtos išskirtinai nugaros apačios raumenims pratempti ir stiprinti, išlaisvinti stuburą ir atverti dubenį. Tai bus vos keli pratimai, bet mes mokysime jus atlikti juos taisyklingai, t.y. prie kiekvieno prieisime ir pakoreguosime, kad pratimai būtų atliekami taisyklingai. Daugiau naudos kai darote nedaug, bet taisyklingai, nei daug, bet neteisingai. Atsineškite savo jogos kilimėlį.

MOTERIMS:

Kalbėsime apie tris moters orgazmo lygius: klitorinį, g-taško ir gimdos orgazmą. Dalinsiuosi savo patirtimi ir pojūčiais.

Kartu mokysitės pasiruošti darbui su nefrito kiaušinuku ir atliksime šią praktiką gyvai. Studijoje yra kilimėliai ir pledukai, tačiau galite atsinešti ir savo pledą, prieš kitas jums apsinuoginti nereikės. Viską atliksime taip, kaip jūsų praktika turėtų atrodyti namuose.

Tos, kurios gebės išlaikyti kiaušinuką stovėdamos (tiesiog apsivilkite laisvesnes kelnes arba sijoną), atliks kiaušidžių kvėpavimą kartu su kiaušinuku, išmoks integruoti tris praktikas į vieną bendrą visumą (kas ypač aktualu, jei ryte skubi į darbą ir nėra daug laiko): darbas su nefrito kiaušinuku, kiaušidžių kvėpavimas ir krūtų masažas. Taip pat galėsime atlikti kiaušinuko traukimo ir spaudimo praktiką stovint, kas yra aukštesnis lygis.

VYRAMS:

Seminare mokysitės jėgos užrakto technikos, kuri padeda nukreipti seksualinę energiją į visa kūną. Taip pat mokysitės didžiojo energijos atitraukimo, kurį praktikuojant vyras mylėdamasis išmoksta tik minčių pagalba valdyti savo ejakuliaciją ir patirti daugkartinių orgazmų – tai bus darbas su sujaudinta seksualine energija.

Sužinosite, kokią techniką galite naudoti, jei mylėdamiesi peržengiate ribą ir jaučiate, jog ejakuliacija neišvengiama – čia naudojama užspaudimo pirštais technika.

Seminare taip pat sužinoste, kaip pilnai patenkinti moterį ir su ja keistis energijomis.

******
KAINA
Dalyvaujant visuose ciklo seminaruose vieno seminaro kaina 45e. Dalyvaujant tik viename seminare – 50e.
Registracijos forma: https://goo.gl/forms/N9T5B9Pz8W7d11Ry1
******
Platesnė informacija apie praktikas tinklapyje:
www.gydomojitaomeile.com

Toks pat seminarų ciklas vyks ir Vilniuje: https://www.facebook.com/events/188790688367315

DAUGIAU