Gydomoji Tao Meilė: 3 dalys Kaune

Gydomoji Tao Meilė: 3 dalys Kaune

“Gydomoji Tao Meilė” trijų savaitgalių seminarų ciklas moterims Kaune apims pilną grandmeistro Manteko Čija mokymų kompleksą: svarbiausias meditacijas, ciguno mankštą ir pratimus, seksualinį kung fu (darbą su nefrito kiaušiniu). Seminarai vyks lapkričio 10 (9-15h), 17 ir 24d. (11-17h), studijoje “Oya”,  Kaune. Užsiėmumus ves Edita Esenku – pas kinų meistrą Manteką Čija sertifikuota instruktorė, oficiali meistro atstovė Lietuvoje.

 

Ką jums duos šis seminarų ciklas:

-geresnė bendra SVEIKATA ir savijauta,

-STABILIOS EMOCIJOS, subalansuoti hormonai, daugiau energijos,

-ženkliai pagerėja santykiai poroje, jaučiama daugiau meilės.

-PALENGVĖJA MENSTRUACIJOS, PMS, menopauzė,

-išmokstama patirtį orgazmą, sustiprinami intymūs raumenys.

 

Seksualinė energija mūsų kūne yra kaip atominė energija ir su ja reikia išmokti tinkamai elgtis. Ji yra neutrali ir padaugina tas emocijas, kurias mes tuo metu jaučiame, t.y. jei esame meilėje, ji padaugins meilės, o jei esame pikti – padaugins pykčio. Todėl visuose ciklo seminaruose, bus kai kurios dalys, kurios kartosis – būtent tam, kad praktikuodami būtumėte saugūs ir įvaldytumėte praktikas, galėtumėte jas iš tiesų daryti namuose. Atsiminti ir įvaldyti viską per vieną kartą yra sudėtinga, todėl mes ir darome tęstinių seminarų ciklą. Seminarai vienas su kitu susiję, papildo vienas kitą, tačiau akcentuojami skirtingi aspektai, mokoma naujų dalykų, pakartojamos jau darytos praktikos. Nusprendėme jums duoti 18 VALANDŲ MOKYMUS PER 3 SAVAITGALIUS, kad jūs ne tik susipažintumėte su dao, bet ir realiai pradėtumėte taikyti šias praktikas savo gyvenime. Darykite tas praktikas, kurias atsiminsite geriausiai, ir JŪSŲ GYVENIMAS SPARČIAI PRADĖS KEISTIS Į GERĄ.

 

Seminarų cikle jūs išmoksite:

-Emocinio detokso meditacijų: vidinė šypsena, šeši gydomieji garsai (kartosime)

-Mikrokosminės orbitos meditacija ir atvėrimas (išlaisvinimas nuo emocinių blokų būtinas, siekiant pilnai įvaldyti seksualines praktikas)

-Ciguno mankšta stuburui ir dubeniui atverti (nuolat kartosime ir priėjus taisysiu jus)

-Daosių jogos tao yin pratimų stuburui stiprinti

-Geležinių marškinių ciguno

-Krūtų masažo, meilės raumenų treniravimo sutraukiant

-Teisingo darbo su NEFRITO KIAUŠINIU

-Seksualinės energijos rato sukimo (kiaušidžių kvėpavimo)

-Savarankiškai įvaldytų technikų integravimo mylintis teorijos

 

Apsirenkite patogia, geriausia sportine apranga, būkite be liemenėlės (kad neužspausti kraujotakos), apsinuoginti atliekant pratimus jums nereikės.

 

KAINA. Vieno seminaro kaina 50e, dalyvaujant visose trijose dalyse, vieno seminaro kaina 45e. Pirmojo užsiėmimo metu pasirinkusieji susimokėti už visą seminarų ciklą gaus dovanų – šešių gydomųjų garsų meditacijos ir nefrito kiaušinio praktikos video pamokas (vertė 30e).

 

Apie lektorę Editą Esenku:

pirmoji Pabaltijo šalyse pas kinų meistrą Manteką Čija sertifikuota instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau šešerius metus (išklausyta apie 6 mėn. kursas). Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje moko meditacijų, daosių seksualinių praktikų, ciguno, daosių jogos. Tinklapių gydomojitaomeile.com, badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine nefrito kiaušinio praktikos, badavimo ir mitybos patirtimi. El. parduotuvių nefritokiausinis.lt ir geriausiprobiotikai.lt savininkė. Seksologė (KSU, prof. Gediminas Navaitis). Apie dao moteriškas praktikas Edita surengė netoli 100 seminarų visoje Lietuvoje, ji taip pat yra DVD video pamokų autorė, šiuo metu rašanti savo knygą. Apie Editą Esenku rašė žurnalai “Raktas”, “Moteris”, “Happy 365”, internete “15 min”, “Delfi”, “Žmonės”, “Alfa”.

 

Išsamiau ir registracija: https://www.gydomojitaomeile.com/seminaru-ciklas-kaune-lapkricio-10-17-24d/

 

Nefrito kiaušinį ir video pamokas galite įsigyti čia: http://www.nefritokiausinis.lt/

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2018 lapkričio 10 09:00 2018 lapkričio 17 11:00 2018 lapkričio 24 11:00