GYVENIMO RATE. Patyriminė grupė

GYVENIMO RATE. Patyriminė grupė

Patyriminė grupė

GYVENIMO RATE 

Spalio 9 d., trečiadienį, 10-19 val.

VILNIUJE
T. Ševčenkos g. 16, CORNER HOTEL viešbutis

 

Ne tik tuomet, kai sunku, bet ir kai norisi atrasti kažką naujo, augti, stiprėti santykiuose, sprendimuose – meilėje ir gyvenime.

GRUPĖJE:

  • Susitiksime” su savo gyvenimo situacijomis.
  • Pamatysime, kas iš tiesų mums trukdo patirti meilę, laimę ir tapti sėkmingais.
  • Atrasime gerų sprendimų kryptis. 

Visa tai –  realus emocinis patyrimas saugioje ir padedančioje, tačiau suteikiančioje iššūkius ir auginančioje aplinkoje.

Šis patyrimas suteikia puikią progą giliau pažinti save, šeimą ir gyvenimą. O tuomet galima laisviau pažvelgti į sunkumus, žmones juose, daugiau suprasti, susikalbėti.

Taip augdami  tapsime daugiau mylinčiais ir mylimais, daugiau galinčiais veikti, o tuo pačiu – stipresniais, sėkmingesniais darbe ir gyvenime.

KAS VYKSTA PATYRIMINĖS GRUPĖS METU?

Visi dalyviai pasiskirsto į du ratus: vidinį ir išorinį.
Šeši dalyviai – vidiniame patyriminiame rate, visi kiti – išoriniame rate.

Darbas vyksta su vidinės grupės dalyviais. Su grupės vedančiojo pagalba suformuojamos gyvenimo situacijos, kurias dalyviai nori išspręsti ar jose paaugti. Vedantysis – klausia, palaiko, provokuoja dalyvius kalbėti, jausti ir pamatyti tas situacijas visai kitaip, nei jos buvo matomos anksčiau.

Kiekvieno dalyvio situacija kita, tačiau “Gyvenimo rato” eigoje, jų išgyvenimai tarsi persipina ir tampa ne atskiromis dalimis, o viena visuma.

Išorinės grupės dalyviai dalyvauja, kaip stebėtojai, gaudami naudingos patirties sau.  Jie užduoda klausimus, dalinasi savo pastebėjimais apie kitus ir save.

Stebėdami ir emociškai prisiliesdami prie vidinės grupės dalyvių situacijų, jie atpažįsta ir pergyvena savo gyvenimo situacijas, atranda jose naujų įžvalgų.

 

KUO YRA NAUDINGAS DARBAS GRUPĖJE?

1. Žmonės grupėje – tai, kaip žmonės realiame gyvenime. Tik čia, kitaip nei gyvenime, yra saugi, palaikanti aplinka, todėl galima nebijoti atvirauti,  išbandyti, paeksperimentuoti  įvairius bendravimo variantus su įvairiais žmonėmis, o gautą patirtį vėliau perkelti į realų gyvenimą.

2. Dalinantis savo išgyvenimais, girdint kitų grupės dalyvių patirtis ir lyginant ją su sava patirtim, kiekvienas grupės dalyvis turi galimybę geriau suprasti savo situaciją, rasti jos sprendimą.

3.  Gera proga sužinoti apie save daugiau: gauti grįžtamąjį ryšį iš kitų grupės narių. Kartais iš tiesų stebina tai, kaip skirtingai tą pačią situaciją mato ir supranta įvairūs žmonės.
  
  Darbo forma – trumpalaikė psichoterapinė grupė.

Seminarą veda
Kazimieras D. Daugėla,

sisteminės-fenomenologinės psichoterapijos terapeutas, dėstytojas. Skaito paskaitas ir veda praktinius seminarus asmeninio augimo, šeimos, santykių, sveikatos ir priklausomybių temomis visuomenei ir mokymus specialistams.

  • Konsultuoja individualiai, dirba su poromis ir grupėmis (lietuvių bei rusų kalbomis).
  • Veda terapinius užsiėmimus, teminius užsakomuosius seminarus, paskaitas.

   

SEMINARO KAINOS:

Dalyviui-stebėtojui – 40 Lt

Vidinio-aktyvaus patyrimo rato dalyviui (6 asmenys) – 70 Lt

Dalyvių skaičius ribotas – būtina išankstinė registracija!

  

–   Pageidaujantiems registruotis, kaip dalyviams-stebėtojams,  registruotis per šią nuorodą:
http://eepurl.com/F0VT5

  

–   Jei pageidaujate seminare dalyvauti, kaip vidinio-aktyvaus patyrimo rato dalyvis,
maloniai prašome registruotis el.paštu: [email protected]

(laiško temos laukelyje nurodydami „Registracija vidinio-aktyvaus patyrimo rato dalyviui į 10.09. renginį Vilniuje”).

 

DAUGIAU