GYVO HUMORO ŠOU “MOTERYS MELUOJA GERIAU”

GYVO HUMORO ŠOU “MOTERYS MELUOJA GERIAU”

Gyvo humoro šou “Moterys meluoja geriau” jau netrukus Lietuvos scenose dalins puikios nuotaikos ir nenutrūkstamo juoko dozę. Populiariausiam televizijos serialui persikelti į teatro erdvę padėjo žinomas aktorius ir režisierius Šarūnas Banevičius.

Režisierius griežtai atsisako šį pasirodymą vadinti spektakliu “Tai gyvo humoro šou” – teigia Šarūnas Banevičius. “Gyvo, nes žiūrovas bus įtrauktas į kiekvieną pasirodymo akimirką. Šou, nes bus ne vien tik nuotaikingi dialogai, bet ir puiki muzika, kuria pasirūpins Stano, taip pat dar nematyta scenografija bei nuostabus aktorių darbas. Ne, tai ne eilinė situacijų komedija, tai šou, kuris talpina net devynias skirtingas situacijų komedijas. Tai didelis iššūkis aktoriams, net ir aukščiausios prabos, kadangi šito šou tikslas – ritmingas, išradingas ir nenuobodus humoras. Daugybė mums visiems atpažįstamų situacijų čia nuskambės gyviau, nei bet kada. Neišvengsim beprotiškų aktorių improvizacijų ir netikėtų vaidmenų.” Inga Norkutė, Marius Jampolskis, Justina Žiogaitė Asta Baukutė ir kiti pupuliariausi visų sezonų aktoriai žiūrovams dovanos kokybišką humorą, kurio pastaruoju metu Lietuvoje labai trūksta.

Visas pasakojimas suksis apie vieną vyrą ir keturias jo moteris – žmoną, uošvienė, seną meilužę ir naują meilužę. Aktorius Marius Jampolskis juokauja, kad toks moterų kiekis realiame gyvenime jį išvestų iš proto. “Man ir vienos per akis” – teigia vyras.

Pasirodymų metu organizatoriai žada nepakartojama reginį su specialiais šviesos ir garso efektais, LED ekranais. “Tiesa sakant, scena pavirs kino teatru” – atskleidžia režisierius Šarūnas Banevičius.

Pirmą kartą gyvo humoro šou “Moterys meluoja geriau” ir jūsų mieste.

DAUGIAU