Harmoningos gyvensenos stovykla mamoms su vaikais AUKIME KARTU!

Harmoningos gyvensenos stovykla mamoms su vaikais AUKIME KARTU!

Kviečiame mamas su 3-11 metų vaikais į unikalią sveikos gyvensenos ir harmoningo požiūrio erdvę, kurioje Jūsų laukia žaismingos ryto jogos treniruotės, linksmos sveiko maisto gamybos pamokėlės, pažintis su meditacijos pasauliu, džiaugsmingi šokio – judesio terapijos seansai, nuotykių ir dainų vakaras prie laužo, mandalų piešimo dirbtuvės.  Kol profesionali pedagogė kartu su vaikais pažins gamtą ir patirs kūrybinį įkvėpimą, mamos ugdys savo įgūdžius sąmoningos motinystės pamokose. Stovyklą baigsime Jaunaties norų ritualu.

Šią erdvę sukūrėme visoms mamoms, besirūpinančioms sąmoningu vaikų požiūriu į gyvenimą ir  siekiančioms jiems su meile perduoti harmoningos gyvensenos principus.

Didžiausias mūsų širdžių troškimas matyti, kaip mūsų vaikai auga laimingi, o tiesiausias kelias į laimę eina per dvasinius principus ir jų taikymą kasdienoje.

Vertindami sėkmę ir materialinę gerovę kartais pamirštame , kad taip pat esame ir dvasiniai autoritetai vaikams, savo elgesiu demonstruojantys esmines gyvenimo vertybes.

Mūsų, mylinčių mamų pareiga, yra nukreipti vaikus tais keliais, kuriais per amžius žmonės ėjo į sėkmę, pilnatvę, harmoniją ir sveikatą.  KAIP TĄ PADARYTI?

Joga / Meditacija / Sveikas maistas / Harmoningos gyvensenos principai / Kūryba / Bendravimas / Bendradarbiavimas / Gamtos artumas / Sąmoningų santykių su vaikais vizija / Ir viskas sutelkta vienoje stovyklos erdvėje!

PROGRAMA
PENKTADIENIS (liepos 21 d.)

Nuo 18:00 Atvykimas ir įsikūrimas/19:00  Vakarienė/20:00 Spalvingas susipažinimo ratas ir stovyklos atidarymas;

ŠEŠTADIENIS (liepos 22 d.)

9:00 Ryto joga mamytėms ir vaikučiams/10:00 Pusryčiai/ 11:00 Vaikų erdvėje kūrybinius žaidimus organizuoja pedagogė Violeta;  Mamų erdvėje saviugdos trenerė Raminta atsakys į klausimą – kokiais dvasiniais principais vadovautis tėvystėje, kad užaugtų kūrybingi, laimingi ir sąmoningi vaikai? /13:00  Sveiko maisto gaminimo pamokėlė su jogos ir sveikos gyvensenos  trenere Indre/14:00 Pietūs/ 15:30 Meditacijos pamokėlė/ 16:00 Vaikų erdvėje kūrybinė veiklą organizuoja pedagogė Violeta; Mamų erdvėje  saviugdos trenerė Raminta mamoms atsakys į klausimą – kokiais veiksmais ugdoma vaikų savivertė, savarankiškumas ir atsakomybė?/ 18:00  Sveikos gyvensenos pamokėlė su jogos trenere Indre 19:00/ Vakarienė/ 20:00 Vakaro linksmybės (prie laužo, jei oras bus geras) arba  kūrybinės šokio judesio terapijos dirbtuvės (pagrindinėje salėje, jei oras bus prastas)

SEKMADIENIS (liepos 23 d.)

9:00 Ryto joga mamytėms ir vaikučiams/ 10:00 Pusryčiai/11:00-14:00 Jaunaties mandalų piešimo dirbtuvės su menininke ir koučingo specialiste Egle, kurių metu visi kartu mokysimės kurti savo svajonių rytojų pačiomis ryškiausiomis spalvomis/ 14:00 Pietūs/15:00 Vaikų erdvėje kūrybinę veiklą organizuoja pedagogė Violeta; Mamų erdvėje  saviugdos trenerė Raminta mamoms padės susikurti sąmoningos motinystės viziją ir augimo jėgos kupiną Jaunaties energiją pakreipti harmoningų santykių su vaikais kūrimo link /16:00 Jaunaties meditacijos,  stovyklos uždarymo ratas ir išvykimas.

HARMONINGOS GYVENSENOS STOVYKLA MAMOMS IR VAIKAMS „AUKIME KARTU!”

RENGINIO DATA: 2017.07.21-23; atvykstame nuo 18:00 iki 19:00 val. penktadienio vakarą, o išvykstame – semadienį, 16:00 val.

RENGINIO VIETA: jaukus vienkiemis sodyba Ukmergės rajone, Vepriuose. Renginio koordinates pateiksime visoms užsiregistravusioms.

DALYVIŲ SKAIČIUS: 8-10 mamų su 3-11 metų amžiaus vaikučiais.

Harmoningos gyvensenos stovyklą VEDA:

Indrė Straševičė – jogos, meditacijos ir sąmoningo kvėpavimo trenerė;

Raminta Lapinskaitė – saviugdos trenerė, koučingo specialistė, tinklaraštininkė;

Eglė Stripeikienė – menininkė, dailės terapijos praktikė, koučingo specialistė;

Kol mamos tobulins sąmoningos motinystės įgūdžius, vaikučių priežiūra ir kūrybine edukacija pasirūpins pedagogė VIOLETA.

INVESTICIJA: pervedus avansinį mokestį 50 Eur iki liepos 3 d. stovykla Jums kainuos 165 Eur (su vienu vaikučiu)/ 200 Eur su dviem vaikučiais. Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: vegetarinis maistas + nakvynės patogiuose kambariuose + seminaro programa + visos priemonės kūrybinėms dirbtuvėms + pedagogo paslaugos sąmoningos motinystės pamokų metu!!! Mokant vėliau – 195 Eur/230 Eur. Vieta rezervuojama pervedus avansinį mokestį (avansas negrąžinamas).

…NES

A.S. Ekziuperi yra pasakęs, kad VAIKYSTĖ – TAI ŠALIS, IŠ KURIOS MES VISI KILĘ. Toje stebuklingoje atradimų šalyje mes, mamos, visos susitinkame su savo mažyliais, kartu patiriame, mokomės, pažįstame save ir mus supantį pasaulį. Su kiekvienu nauju vaiku gimstame iš naujo bei toliau keičiamės ir bręstame. MES AUGAME SU SAVO VAIKAIS. Susitikime liepai besibaigiant ir paūgėkime kartu su bendramintėmis – moterimis, siekiančiomis perduoti vaikams harmoningo gyvenimo principus. KARTU AUGTI GERA…

DAUGIAU