HEINEKEN LIVE: BOKKA (PL) + GOLDEN PARAZYTH (LT)

HEINEKEN LIVE: BOKKA (PL) + GOLDEN PARAZYTH (LT)

BILIETAI: http://bit.ly/1NAsfKM

Iki galo vizualus, skandinaviškai žavus projektas Lenkijos elektroninės muzikos scenoje – BOKKA – sausio 28 d. kartu su GOLDEN PARAZYTH LOFTE pradės naują renginių seriją – Heineken Live.

BOKKA – Town of Strangers: https://youtu.be/aflmCuUfq-I
BOKKA LIVE at OPEN’ER FESTIVAL: https://youtu.be/dc1oMtMEyq4

Garbingi gyvos elektronikos vėliavnešiai Lietuvoje – GOLDEN PARAZYTH lips ant scenos šalia vakaro svečių. Scenos partizanai, kurie jau ne kartą tūkstančius vertė kelti rankas į viršų. Kelsim ir sausio 28d. LOFTE.

GOLDEN PARAZYTH – Memory Garden Live: https://www.youtube.com/watch?v=DifBYD5FXxU

DAUGIAU APIE SVEČIUS BOKKA

Griauna stereotipus apie muziką iš Lenkijos? Tikrai taip! Kaip ir solidų gerbėjų ratą Lietuvoje jau turinčio dueto REBEKA skambesys, BOKKA muzika atsovauja naujai, kokybiškai kaimyninės šalies muzikos kartai.

2013 metais debiutavęs kolektyvas susidaro iš paslaptyje savo tapatybę laikančių gerai žinomų lenkų atlikėjų, slepiančių savo veidus po kosminėmis kaukėmis.

Vienintelis žinomas faktas apie BOKKA narius – tai muzikos apdovanojimais tituluotų artistų trio, kurie siekia pritraukti žmonių dėmesį savo muzika, ne praeitimi. Taip pat nepaslaptis, kad BOKKA priklauso vienai iš pripažintų lenkų muzikos įrašų kompanijų – NEXTPOP.

Romantiška paslapties idėja kartu su stipriu žodžiu iš lūpų į lūpas tarp NEXTPOP fanų ir naujos auditorijos palaikymu tapo neįtikėtina BOKKA muzikinės karjeros sėkme Lenkijoje.

Iškart po debiutinio BOKKA albumo sekė puikūs atsiliepimai iš vietinės ir užsienio žiniasklaidos, išparduotas pirmasis turas aplink Lenkiją, kvietimai koncertuoti didžiuosiuose Europos festivaliuose, tokiuose kaip Open’er, The Great Escape (UK), Reeperbahn festival (DE) ir milijoninės peržiūros YouTube kanale.

Sausio pabaigoje LOFTO laukia įsimintinas ir unikalus muzikos, vizualizacijų, šviesų ir kostiumų pasirodymas. Tai BOKKA + GOLDEN PARAZYTH.

DAUGIAU