Helovyno kaukių vakaras: Tabami Goes Queen premjera su Mantu

Helovyno kaukių vakaras: Tabami Goes Queen premjera su Mantu

Helovyno kaukių vakaras: Tabami Goes Queen premjera su Mantu

Baisiausią metų naktį – spalio 31 d. – iš mirusiųjų prisikels pats Fredis Merkuris.

Legendinis atlikėjas atgis „Tabami goes Queen” koncerto premjeroje Klaipėdos naktiniame klube „Dr.Who”. Tai naujausias „Tabami” kūrybinės grupės projektas, prie kurio vėl sutiko prisidėti vienas populiariausių atlikėjų šiuo metu Lietuvoje – Mantas Jankavičius.

Šį kartą jokių spec. efektų, tik geriausios „Queen” dainos, tikros gitaros, Manto charizma ir autentiškas apšvietimas – taip bus bandoma perteikti legendos dvasią.

Dainininkui talkins net gausus būrys profesionalių muzikantų: penki instrumentalistai bei „back” vokalistai, tad nei garso nei įspūdžių nepasirodys maža niekam.

Neužmiršk, jog tai – ypatinga naktis, todėl tikimės, kad padėsi sukurti šventinę nuotaiką ir pasirodysi su spalvinga kauke arba bent nedideliu aprangos akcentu. Klubas savo ruožtu taip pat pasistengs tave nustebinti pragariškomis dekoracijomis.

Koncertą išvys tik 500 laimingųjų. Išankstiniai ir pigesni bilietai – „Tiketa” kasose arba internete: www.tiketa.lt. Pirmi 200 bilietų – tik 60 litų. Vėliau bilietai brangs. Su išankstiniais bilietais – įėjimas į klubą be eilės.

Bilietai: https://www.tiketa.lt/Show.aspx?EvnID=2330&ShowID=7238&LngID=LT

Organizatoriai pasilieka teisę neįleisti nepageidaujamų asmenų be papildomo paaiškinimo

Naktinis klubas „Dr.Who”, Naujojo Sodo g. 1 (Klaipėdos viešbučio pastate)
Staliukų rezervacija ir informacija telefonu 8 640 44484

DAUGIAU