Hormonai: įtaka sveikatai, grožiui, nuotaikai

Hormonai: įtaka sveikatai, grožiui, nuotaikai

STIMULUS studijoje svečiuosis moterų pamėgtas ir visada laukiamas tradicinės bei liaudies medicinos žinovas, turtingos patirties profesorius Liudvikas. Jo seminarų metu gauname išties daug ir vertingos informacijos apie save, savo kūną ir protą. Tenka suvokti, kad viskas mumyse yra susiję ir kad vienokie ar kitokie veiksniai būtinai įtakoja ir turi teigiamas arba neigiamas pasekmes.

Prof.Liudvikas-manualinės terapijos specialistas, Lietuvos akupunktūros ir tradicinės liaudies medicinos asociacijos narys, išmanantis tiek tradicinę, tiek netradicinę mediciną, biomechaniką, kvantinę fiziką, parapsichologiją, įvairiausias metodikas ir technikas. Žinias gilinęs vidurinės Azijos ir Rusijos šalyse, dirbęs su įvairiais moksliniais institutais, atliekantis įdomiausius tyrimus, konsultuojantis ir gydantis žmones, Liudvikas tyrinėja ilgaamžių gyvenimo būdą ir mitybą, onkologijos priežastis ir gydymą.

Ar žinojote, kad pagrindinėmis grožio priemonėmis gali būti – druska, actas ir vandenilio peroksidas? Arba kodėl sveika valgyti raugintus agurkus? Kaip stiprinti imunitetą kiekvieną dieną? Ar iš tiesų peršalame nuo vėjo ir lietaus? „Šiai dienai tikrai galime būti sveiki ir gyventi be cheminių vaistų”, – tikina Liudvikas Šalčius ir kviečia mūsų moteris pasitikrinti fundamentaliąsias gyvenimo būdo žinias.

Šį kartą kalbėsime apie sudėtinguosius: estrogeną, progesteroną ir testosteroną. Kuo jie skiriasi? Kas padeda moteriai išlikti gražiai ir grakščiai, neleidžia pasenti? Kas leidžia moteriai tapti motina? Apie hormonus, nuo kurių kiekio svyravimo dažnai priklauso mūsų nuotaika, patrauklumas, troškimai ir darbingumas.

Atsiliepimai iš ankstesnių susitikimų

„Įsiminė nenupasakojama profesoriaus kompetencija labai plačiame disciplinų spektre, jo erudicija ir moksliniais tyrimais bei stebėjimais paremta profilaktikos bei gydymo praktika. Renginio atmosfera buvo labai gera, tos kelios valandos prabėgo labai greitai.”

„Lektorius pateikė daug informacijos, nuosekliai ir paprastai išaiškindamas net ir sudėtingus dalykus, reikalaujančius specifinių žinių. Smagu matyti lektorių, kuris pats vadovaujasi savo dėstoma teorija ilgus metus ir sulaukęs savo amžiaus gerai jaučiasi.”

„Laaabai charizmatiškas ir įdomus lektorius! Nuostabus humoro jausmas ir pasakojimo maniera. Labai labai!! Įdomi tema. Daug minčių užsirašiau ir naudosiu (jau ir naudoju) :).”

 

Paskaita vyks STIMULUS studijoje, Šermukšnių g. 31A, Panevėžys.

Paskaitos trukmė 3,5 val. su ETNO arbatos pertraukėle

Registracija būtina. Tel.: +370 645 81615

www.panevezys.stimulus.lt

Registracijos anketa ir daugiau informacijos: http://panevezys.stimulus.lt/2013/04/22/sveikatinimo-seminarai-su-naturalios-medicinos-zinovu-profesoriumi-liudviku-salciumi/

 

 

 

Keletas prof. Liudviko patarimų


  • Vandens kiekvieną dieną vertėtų išgerti 3% nuo savo kūno masės.
  • Druska organizmui ypač reikalinga. Per dieną reiktų sunaudoti 6–7 gr.
  • Specialiu endogeniniu kvėpavimu, kurio metu aktyviai pasisavinamas deguonis, išlaikysite jaunystę ir grožį.
  • Acto pagalba galima išvedinėti iš organizmo akmenis, nes tai – netirpios druskos. Tokios druskos tirpdomos kiekvieną dieną vartojant šaukštelį ekologiško obuolių acto sumaišius su stikline vandens.
  • Rekomenduojama sveikatos ir jaunystės vonia, mineralų ir aktyvinto deguonies šaltinis: 0,5–1kg jūros druskos, 2 buteliukai 3% vandenilio peroksido, galima pridėti šiek tiek eterinių aliejų.

 

DAUGIAU