Humoro Klubas

Humoro Klubas

Vasario 29 dieną Vilniuje, miestiečių, miesto svečių ir laikinai šiame mieste gyvenančių studentų iš Kauno pamėgtame muzikos klube „Tamsta” pasirodymą surengs sunkiojo pagoniškojo humoro kolektyvas „Humoro klubas”. Vaikinai žada, kad ir šįkart įkaitų neims.

Paskutinį kartą Vilniaus publikai komediantai pasirodė gruodžio 7 dieną, ir buvo sutikti ovacijomis, ovuliacijomis ir kongratuliacijomis. Šįkart jie visi tikisi to paties, o gal net ir daugiau. Jeigu jau paskaitėte iki čia, egzistuoja 59 proc. tikimybė, kad jau pavėlavote užsirezervuoti stalelį (telefono numeris – teksto pabaigoje).

„Klausyk, o gali pats sugalvot mano citatą, čia neskambinėjęs, gi žinai, kad pora fūrų ant sienos stovi su kroviniu, ir turiu su tuo susitvarkyti,” – klausiamai sakė transporto vadybininkas ir pusiau profesionalus komikas Mantas Katleris. Vaikinas pridūrė, kad reikalas tikrai svarbus, ir necenzūriniais žodžiais atsiprašęs numetė telefono ragelį.

Domas Raibys buvo kiek kalbesnis. „O kas čia skambina ir kodėl mane prižadino?” – sakė jis ketvirtą valandą dienos.

Programoje ketina pasirodyti penki komikai:

Mantas Katleris (grįžęs iš stažuotės Liverpulio komedijos klubuose);

Dominykas Klajumas (po pirmo pasirodymo Kaune vos nesusimušęs su olandų turistais);

Vaidotas Šiožinis (23 metų Šiaulių universiteto Edukologijos fakulteto studentas);

Paulius Ambrazevičius (sėdintis ir rašantis dabar šį tekstą iš „Coffee Inn” Šiauliuose, bet ne su Mac‘u);

Domas Raibys (muzikiniais divertismentais gąsdinantis ir linksminantis „Lietuvos geležinkelių” darbuotojus ir klientus);

Plius gali būti specialus svečias Justinas Jankevičius (jeigu iškris iš „Žvaigždžių duetų” – jo, mes irgi nežinojom, kad jis ten dalyvauja!).

Renginio pradžia:
Kaina: 15 Lt.
Staliukų rezervacija telefonu: 2124498; 861156496; 869836121

Mantas Katleris iš arti – neįkainojamas. Viskam kitam yra „Plan B”.
Let‘s kamon!

Daugiau informacijos: www.tamstaclub.lt
[email protected]    

DAUGIAU