Į midaus ir gulbių kraštą (Stakliškės, Žuvintas)

Į midaus ir gulbių kraštą (Stakliškės, Žuvintas)

Palaimintos vietos, reto vaizdingumo apylinkės. Atrodo, kad net ir senelis Nemunas, smarkiai plušėjęs jas kuriant, liko pats jų grožio pakerėtas ir ėmė puldinėti iš vieno krašto į kitą, tarytum prie kiekvieno skardžio, miško, kalno ar slėnio priglusti norėtų. Tai ir apsisukusi seniui galva, ir pats ėmęs nebesuprasti, į kurią pusę teka, kur link savo vandenis plukdo. Ačiū jam už šį apsvaigimą, sukūrusį unikaliausią gamtos paminklą – 60 km ilgio didžiąsias Nemuno kilpas. Nė viena Europos upė nėra šitaip pasidarbavusi.”
/J. Marcinkevičius/

Po gulbių ir midaus kraštą…

Šioje kelionėje lankysite legendomis apipintą kadaise mėgiamą velnių uliavojimo vietą, kuri dabar vadinama Strėvos įgriuva. Pabuvoti šiame unikaliame gamtos kampelyje bus įdomu kiekvienam poilsiautojui ir  turistui.
Aukštadvaris pasitiks mus kalvomis ir kalvelėmis, kurių priskaičiuojama apie 250 bei vaizdingais ežerais. Tikrai nustebins, o mažesniuosius gal ir įbaugins paslaptingoji Velnio duobė, apie kurios atsiradimą ir mokslininkai tik spėlioja.
Senąją praeitį, kada lietuviai “alų midų girė”, prisiminsime ir Stakliškėse. Miestelis žinomas kaip lietuviško midaus gamintojas, išlaikęs autentiškus receptus, pritaikęs senąsias gamybos technologijas.
Nuo Punios piliakalnio grožėsitės vienu gražiausių Lietuvoje gamtovaizdžiu, kai po kojomis lėtai sruvena Nemunas, o kiek akys aprėpia į tolį – Punios šilo žaluma. Šimtamečiai ąžuolai, aukštosios pušys mena garsiuosius Pilėnus.
  Šioje kelionėje dar lankysite pirmąjį šalies rezervatą, tikrą paukščių karalystę – Žuvinto ežerą.
 Pasukus link Vilniaus, “kepurę mums kels pats Napoleonas”. Tai Lepelionių piliakalnis, dėl savo ypatingos formos liaudyje pramintas Napoleono kepure.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
  kelionė patogiu autobusu;
  kelionės vadovas – gidas;
  apžvalginės ekskursijos.

Registracija būtina. Daugiau informacijos teiraukitės konsultantės Ramunės, tel.: 5 2724805, 8 685 10318

DAUGIAU