Į pajūrį sugrįžta automobilių paroda

Į pajūrį sugrįžta automobilių paroda

Turite naujovių iš automobilių ir motorinių transporto priemonių verslo pasaulio ir norite jomis pasidalinti su didele auditorija? Puiki proga tai padaryti parodoje ,,AutoMoto Klaipėda 2013″, kuri vyks balandžio 26 – 28 dienomis ,,Švyturio arenoje”, Klaipėdoje. Parodų organizatoriai UAB „Expo Vakarai” atgaivina tradiciją rengti auto moto verslo industrijos parodas Vakarų Lietuvoje.

,,AutoMoto Klaipėda 2013″ puiki galimybė pristatyti naujų automobilių ir motorinių transporto priemonių modelius bei auto moto verslo naujienas bei įdomybes Vakarų Lietuvoje. Ši paroda bus naudinga ne tik automobilių ir motorinių transporto priemonių profesionalams, bet ir mėgėjams bei entuziastams.

Svarbiausias aspektas susijęs su automobiliais ir motorinėmis transporto priemonėmis yra saugumas kelyje. Užtikrinti saugų eismą kelyje yra kiekvieno piliečio pareiga. Dažniausiai automobilių avarijas sukelia žmogiškieji veiksniai: per didelis greitis, alkoholio arba narkotikų vartojimas, nuovargis, saugos diržų arba apsauginių šalmų nenaudojimas ir t. t. Todėl svarbu didinti piliečių sąmoningumą atsakingai elgtis kelyje. Šia tema bus organizuojami mokymai, bei įvairios akcijos.

Parodos metu bus plėtojama eko iniciatyvos tema. Lankytojai plačiau galės sužinoti kaip degalus naudojantis automobilis gali būti permontuojamas į elektromobilį.

Visuomenėje vyrauja stereotipas, kad moteris vairuoja blogiau nei vyrai. Dėl jų kaltės įvyksta daugiau avarijų, jos yra pagrindinės anekdotų apie vairavimą herojės. Kelyje klysta tiek vyrai , tiek moterys. Moterys kelyje yra netgi atidesnės ir mandagesnės už vyrus. Specialiai moterims parodos metu organizuojamas konkursas ,,Pajūrio autoledi”. Konkursas sieks atkreipti dėmesį į moteris kaip į lygiavertes vairuotojas vyrams.

Planuojama, kad renginio metu bus galima išvysti akrobatinių automobilių ir motociklų šou. Sudalyvauti RC modeliukų varžybose ir pasivažinėti test drive zonoje.

Parodos tematika:

· nauji ir išskirtiniai automobilių modeliai;
· motorinės transporto priemonės;
· automobilių detalės ir aksesuarai;
· serviso paslaugos;
· padangos, ratlankia bei įrankiai;
· autodalys ir priežiūros priemonės.
· lizingo ir draudimo paslaugos.

Darbo laikas:
Balandžio 26-27 d. nuo 10 val. iki 19 val.
Balandžio 28 d. nuo 10 val. iki 17 val.

Organizatorius
Expo Vakarai

 

Organizatorių informacija

DAUGIAU