Į pasakų šalį pas Kalėdų Senelį (Baltarusija)

Į pasakų šalį pas Kalėdų Senelį (Baltarusija)

Šioje šventinėje ekskursijoje keliausime per žiemos miegu miegančią Lenkiją ir daug sužinosime apie Punską ir Suvalkus bei čia gyvenusius prūsus ir jotvingius. Taip pat stebins Augustavo miesto atsiradimo ir jo įkūrėjo Žygimanto Augusto II legendos ir meilės istorijos.

Grožėsimės didžiausiu šiaurės rytų Lenkijos miestu – Bialystoku, kuris žymus istorija ir didinga architektūra taip pat rūmais ir ištaigingomis aikštėmis. Baltarusijoje atvyksime į stebuklais ir paslaptimis apgaubtą Belovežo girią, kurioje yra įsikūrusi Kalėdų Senelio rezidencija.

Tai amžinos vaikystės ir stebuklų šalis, kur gyvena Senelis Šaltis su Snieguole, kur danguje mirga daugybė žvaigždžių. Viešint čia nesunku patikėti stebuklais. Net suaugusieji nejučiom pasijunta sugrįžę į vaikystės pasakų karalystę. Čia aplankysime Senelio Šalčio ir Snieguolės muziejų, pamatysime stebuklingą šulinį, išdrožinėtas pasakų personažų skulptūras, įspūdingą 40 metrų aukščio Kalėdinę eglę, žaliuojančią jau 120 metų. Taip pat turėsime galimybę pasidairyti į laukinius miško galiūnus: stumbrus, laukinius šernus, briedžius, elnius, stirnas… Vėlai vakare, kupini šventinės nuotaikos ir nostalgiškų vaikystės prisiminimų, grįšime namo.

Ekskursijos datos:

Gruodžio 26, 31 ir Sausio 2 dienomis

Kolektyvams data pasirinktina.

Lankomi objektai į kainą neįskaičiuoti.

Bevizis leidimas įvažiuoti 10 BYN.

Reikalingas pasas.

DAUGIAU