I SEEK MORE .. Be Brave

I SEEK MORE .. Be Brave

Ar Tu pasiruošęs įveikti savo baimes, perlipti per savo komforto zoną ir nugalėti patį save? Jei TAIP, projektas „I SEEK MORE…Be Brave!” skirtas kaip tik Tau!

Pavasarį ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas skiria ypatingą dėmesį kūrybingiems, aktyviems moksleiviams ir sugrįžta su jau trečią kartą vyksiančiu paskaitų ciklu „I Seek More”. Šio projekto metu siekiama įkvėpti moksleivius pasitikėjimo savimi ir drąsos, atliekant įvairias interaktyvias užduotis, bei susitinkant su profesionaliais lektoriais. Moksleiviai turės galimybę atskleisti save įvairių praktinių užduočių bei kūrybinių sesijų metu. Projektas skirtas 10-12 klasių moksleiviams.

Šiemet projektas susidės iš dviejų dalių:

· Paskaitų Kaune ir Vilniuje

· Žaidimo, kuriame galės dalyvauti komandos iš visos Lietuvos

Galima bus rinktis pilną planą: paskaitas ir žaidimą arba tik žaidimą. Projekte norintys dalyvauti moksleiviai turi užsiregistruoti iki balandžio 1 dienos. Registraciją rasite www.ism.lt/brave. Žaidime moksleiviai dalyvaus komandomis (po 2-5 žmones), taigi dalyviai gali registruodamiesi iškart nurodyti komandos pavadinimą. Moksleiviai, kurie registruosis individualiai, bus suskirstyti į komandas projekto pradžioje. Už išklausytas paskaitas bus skiriama papildomų taškų žaidimo dalyviams, todėl rekomenduotina rinktis pilną planą!

Išklausę tris seminarus, išmokę nugalėti savo baimes bei išeiti už savų komforto zonos ribų, moksleiviai turės galimybę tai išbandyti praktiškai, dalyvaudami žaidime. Prasidėjus žaidimui, komandos gaus užduotis, kurias turės atlikti ir nufilmuoti ar nufotografuoti kaip jas atlieka. Žaidimui paruošti užduotis padės Skalvijos kino akademija bei Cascada.

Geriausiųjų lauks ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto bei rėmėjų, tokių kaip Fotosintezė, Pizza to Go, Vilko kartodromas, Crustum, One Nuotykių parkas, Triada, Entry, Šviesos leidykla, Indance studija, sypsokites.lt, Sushi Express, TShirt, Vero Cafe, Romuva, Šaudom.lt, laivainuoma.lt prizai.

Nesnausk, registruokis ir dalyvauk! Nugalėk savo baimes ir sutik iššūkius išskėstomis rankomis!
Registraciją rasite: www.ism.lt/brave  
Registracija vyksta iki balandžio 1 dienos.

Daugiau informacijos: www.ism.lt/bs/renginiai; [email protected]

Projekto filmukas: https://www.youtube.com/watch?v=SEgpuw3PhHk

 

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2013 balandžio 01 15:00 2013 balandžio 01 15:00