I.VALINSKIENĖS ir grupės ALIBI gyvo garso vakarėlis

I.VALINSKIENĖS ir grupės ALIBI gyvo garso vakarėlis

Vakarėlis vyks muzikinio klubo – smuklės „Juonė pastuogė” pilnai rekonstruotame vasaros koncertų kiemelyje, kur ir šokių aikštelė PO STOGU!

„Dainuoti su gyvai grojančia grupe yra nepaprastas malonumas. Tai išskirtinės akimirkos ir man, ir muzikantams, ir neabejoju, visai publikai”, – sako aksominio balso savininkė Inga Valinskienė.
Ingos Valinskienės koncerte skambės puikiai jos gerbėjams ir visai Lietuvai žinomos ir populiarios dainos, taip pat kūriniai iš naujausio atlikėjos albumo „Mūsų meilė – mūsų turtas”. Kaip visada nuoširdi ir atvira savo klausytojams Inga su nekantrumu laukia susitikimo su jais ir žada daug šiltų akimirkų, sušildysiančių šaltą rudens vakarą.
„Labai džiaugiuosi galėdama savo gerbėjams koncertuoti ne tik televizijos ekrane, bet ir koncertų salėse. Kai galiu žiūrėti jiems akis, jausti artimą ryšį, atiduoti save. Mano dainos kaip ir visada – iš visos širdies skirtos jiems. Jos jausmingos ir kalba apie tai, kas mums visiems svarbiausia – apie gyvenimą, meilę – ir laimingą, ir liūdną. Koncerte mes dainuojame drauge ir išgyvename dainomis papasakotas istorijas”, – jausmingai pasakoja Inga.
Geriausių I. Valinskienės dainų gyvo garso koncerte atlikėjai talkins grupė „Alibi”, kurią sudaro profesionalūs ir gerai žinomi muzikantai: Virgilijus Butkevičius – gitara, Vytautas Mundinas – mušamieji, Audrius Jonaitis – klavišiniai, Arūnas Armonas – bosinė gitara. Virgilijus Butkevičius taip pat atliks savo žinomiausias dainas „Tu mano žmona”, „Atverkime meilei duris”, “Aš nežinau” it kt.
Inga Valinskienė – viena garsiausių Lietuvos dainininkių, filmų garsintoja, aktorė, dainų tekstų ir muzikos kūrėja. Išleisti šeši dainininkės muzikos albumai, net trys iš jų buvo platininiai, o Ingos dainos nuolat puikuojasi grojamiausių radijo dainų topuose.
Inga kuria vaidmenis miuzikluose, TV serialuose, veda televizijos laidas, dalyvavo ir įspūdingus pasirodymus kūrė televizijos šokių projekte.

DAUGIAU