Igno Staškevičiaus seminaras KAIP VADOVAUTI APGALVOTAI?

Igno Staškevičiaus seminaras KAIP VADOVAUTI APGALVOTAI?

Brangūs vadovai,

Jau seniai praėjo tie laikai, kai savo komandą buvo galima laikyti pavaldiniais. Dabartiniai laikai priklauso tik tokiems vadovams, kurie į savo darbuotojus žiūri, kaip į partnerius, siekiančius bendro didelio tikslo ir kovojančius už juos vienijančią augimo idėją.

Jau ketvirtus metus iš eilės turiu garbę kurti ir kviesti dalyvius į tik kartą metuose vykstančius p. Igno Staškevičiaus autorinius seminarus. Aš kuriu temas ir klausimus, o p. Ignas nusprendžia kokia savo patirtimi Jis gali vėl su Jumis pasidalinti.

Tad su džiaugsmu pranešu, kad šiemet vienintelis metuose Igno Staškevičiaus seminaras bus apie vadovavimą. Ir tam aš paruošiau 10 labai aktualių klausimų, į kuriuos, jaučiu, kiekvienas norėtų sužinoti tikro, itin sėkmingų verslų, vadovo atsakymus ir patirtį.

p. Ignas Staškevičius sutiko pasidalinti su Jumis savo esminėmis įžvalgomis ir atsakyti į 10 ko gero svarbiausių klausimų kiekvienam šiuolaikiniam vadovui, kad jo įmonė klestėtų:

1. Kokia svarbiausia vadovo užduotis?
2. Koks vadovavimo stilius pažangiausias?
3. Kaip formuluoti organizacijos tikslus?
4. Kaip atsirinkti tinkamiausius žmones?
5. Kokius darbus ir sprendimus deleguoti?
6. Kada ir kaip vertinti darbuotojų veiklos rodiklius?
7. Kaip girti ir peikti darbuotojus?
8. Kokias klaidas atleisti, o kokių – ne?
9. Kaip sumažinti komandos susitikimus iki pačių svarbiausių?
10. Kaip įgalinti organizaciją?

APIE IGNĄ STAŠKEVIČIŲ:

Didžiausios Lietuvoje įmonės MAXIMA bendraįkūrėjas ir akcininkas.Vadovavo MAXIMA įmonei pačiu intensyviausiu įmonės plėtros ir iššūkių laikotarpiu.Įgyvendino vienas pažangiausių įmonių valdymo strategijas ir kartu su partneriais sukūrė sėkmingiausią prekybos tinklą Baltijos šalyse.Šiuo metu Ignas investuoja į naujus verslus, konsultuoja kitų įmonių vadovus, vysto SOFOKLIS knygų leidybos verslą ir kuria kino filmus.Ignas Staškevičius yra knygų “Maratono laukas”, “Tapatybės kortelė” ir “Domertas” autorius.Jau trečius metus iš eilės Igno Staškevičiaus autoriniai verslo seminarai sutraukia po kelis šimtus įmonių vadovų.Ignas Staškevičius yra vienas “Vilniaus maratono” įkūrėjų.

DAUGIAU