Įkvėpimo dirbtuvės „BŪK SILPNAS! Drąsus būdas priimti savo baimes ir paversti jas stiprybe“ KAUNE

Įkvėpimo dirbtuvės „BŪK SILPNAS! Drąsus būdas priimti savo baimes ir paversti jas stiprybe“ KAUNE

Įkvėpimo dirbtuvės „BŪK SILPNAS! Drąsus būdas priimti savo baimes ir paversti jas stiprybe“

 

SUPER VEIKIA! PRAKTIŠKAI PRITAIKOMA ČIA IR DABAR!

Kiekvienas iš mūsų nuolat girdi pasiūlymą būti tobulu, būti nugalėtoju, paslėpti savo silpnumą, nesėkmes ir jokiu būdu nesuklysti. Tačiau, ar bet kokia kaina buvimas tobulu ir sėkmingu garantuoja laimę? NE!

Visuomenė mums įteigė, kad laimi tas – kuris stipriausias, tačiau tai neteisinga teorija. Laimi tas, kuris geriausiai prisitaiko, gali būti lankstus ir spontaniškas. Bet, ar laimėjimas gali būti ne tik išorinis, bet ir vidinis? Kai kartu su svajonių išsipildimu, realizacija, tu laimi ir laimės, prasmės jausmą? TAIP!

Yra atsakymas kaip būti ne tik sėkmingu, bet ir aiškiai žinoti, kad eini teisingu keliu – renkiesi savo sielos pašaukimą, vietoj visuomenės spaudimo būti tiesiog tuščiai tobulu žmogumi.

 

Kaip išmokti priimti savo silpnybes, „netobulumą“ ir tame įžvelgti savo unikalumą ir genialumą?

Kaip įprasminti visas gyvenime turėtas skaudžias pamokas ir priimti, kad būtent jos tave ir atvedė į šią akimirką? Akimirką, kurioje tu gali nuspręsti kurti savo asmeninę gyvenimo legendą. Natūraliai ir lengvai integruodamas visas duotybes ir „minusus“, nes juk jie ir daro tave IŠSKIRTINIU!

 

Ateik ir perprogramuok savo gyvenimo STRATEGIJĄ! Ateik ir sužinok, kas vienija visus pasaulio atradėjus, genijus ir revoliucionierius. Patirk ir išbandyk jų „talentus“ per lengvas, paprastas ir linksmas praktikas – kurios gali atverti tavo duris į tikrąjį, nesumeluotą TAVE.

Ar tai geriausia galimybė TAU į esminį gyvenimo pokytį? Taip, jeigu šiuo metu jautiesi pavargęs nuo visko, abejoji savimi, savo talentais ir veikla, jautiesi skaudžiai suklydęs, tiesiog nežinai kokia veikla tau „išaugintų sparnus“, ieškai sprendimų ir galimybių kaip praplėsti savo gyvenimą ir įnešti į jį daugiau prasmės. Tai patikrinta praktiškai ir VEIKIA. Tai įkvepia, motyvuoja ir nukreipia tave į svajonių realizacijos kelią. Tai parodo, kokia graži ir nepakartojama yra tavo gyvenimo ISTORIJA.

 

ĮKVĖPIMO DIRBTUVES VES:

Inga Jablonskė – verslininkė, vadovė, įkvepianti lektorė, mokymų programos „Įkvėpimo dirbtuvių“ autorė, konferencijos „Sveika ir laiminga mama organizatorė“, „Vitaminai Sielai“ laidos kūrėja, aktyvi visuomenininkė, kūrybinė mūza, mylinti mama ir laiminga moteris.

Agnė Doveikaitė – lektorė, emocinio intelekto lavinimo instruktorė, tarptautinę karjerą padariusi smuikininkė solistė, veda autorinę laidą video žurnale „Aš ir psichologija“ ir organizuoja analogų Lietuvoje neturintį projektą „Ecstatic Dance Party“. Agnė kuria savo laimingą asmeninį gyvenimą ir realizuoja sėkmingus projektus.

 

RENGINIO DATA: 2018 lapkričio 30 d., penktadienis, 18:00 val.

RENGINIO VIETA: viešbutis Europa Royale Kaunas Hotel, Miško g. 11, Kaunas

RENGINIO TRUKMĖ – 3 val.

IŠANKSTINIO BILIETO KAINA -19 eur. (nuolaidos kodas: ĮKVĖPIMAS).

Nuo spalio 29d. – 25eur.

Renginio dieną bilieto kaina – 35eur.

 

 

Vietų skaičius ribotas. Paskubėkite!

 

Iki malonaus susitikimo!

„SoulACTION“ komanda

DAUGIAU