Ilja Aksionovas. Šventinis koncertas “Jausmų muzika”

Ilja Aksionovas. Šventinis koncertas “Jausmų muzika”

Ilja Aksionovas išgarsėjo laimėjęs TV talentų konkursą „2 minutės šlovės”, kai būdamas 14 metų diskanto balsu atliko dainą „You Raise Me Up”. Pramogų pasaulyje buvo pavadintas „Vienu didžiausių stebuklų per 25 metus šou versle”. 2015 metais įstojo į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Iljos vokalo mokytojas – Lietuvos legenda – Virgilijus Noreika.
Lietuvą pakerėjęs Ilja jau užaugo ir subrendo. Pristato jaunystės eliksyro kupiną šventinę koncertinę programą, kurios metu su gyvo garso grupe ir gruzinų kilmės dainininke atlieka jausmingas, lyrines dainas šiuolaikiniame, pop klasikos ir džiazo stiliuose.
Vokalas: Ilja Aksionovas
Svečias: Dzala Kalishvili
Fortepijonas: Gustas Raudonius
Saksofonas: Žygimantas Skvarčevskis
Klasikinė gitara: Serafim Zolin
Dzala Kalishvili – profesionali gruzinų kilmės populiariosios, džiazo ir klasikinės muzikos dainininkė, baigusi operinį dainavimą.
Žygimantas Skvarčevskis – muzikantas, saksofonistas. Nuo 12 metų groja įvairiose grupėse ir uždarbiauja gatvėse. Jis yra apkeliavęs ir koncertavęs daugelyje Europos sostinių.
Serafimas Zolinas – baigė klasikinės gitaros studijas Vilniaus konservatorijoje. Gitara groja jau 11 metų.
Gustas Raudonius – pianistas, šiais metais baigė M. K. Čiurlionio menų gimnaziją ir įstojo į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatas.

DAUGIAU