free Ilonos Ugintės paskaita apie organizmo švarą

Ilonos Ugintės paskaita apie organizmo švarą

Kovo 26 d. 17.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) vyks Ilonos Ugintės paskaita „Organizmo švara“. Atėjo pavasaris, kartu ir noras švarintis. Švarinti ne tik aplinką, bet ir organizmą. Todėl paskutinį kovo antradienį pakviesime Jus į paskaitą apie organizmo valymą, poilsį badaujant, skirtingas badavimo rūšis.

Paskaitos metu sužinosite, kas yra autofagija, kada ji įsijungia ir kaip veikia savaiminis ląstelių valymasis. Sužinosite, kaip galima padėti savo ląstelėms regeneruotis, išsivalyti, atjaunėti. Lektorė kalbės apie protarpinio badavimo naudą mūsų organizmui, apie tai, kas vyksta su mūsų kūnu vėlai pavalgius, kaip į tai reaguoja kepenys, tulžis ir t.t. Namo išsinešite skanius ir sveikus, apetitą malšinančius valgių receptus.

Ilona Ugintė – veikli keturių vaikų mama, sveikos gyvensenos mokytoja, žaliavalgiškų bei sąmoningo badavimo stovyklų organizatorė, jogos trenerė, natūralios kosmetikos, sveikatinančių priemonių kūrėja, prekinio ženklo Healthy Beauty savininkė.

DAUGIAU