Industrial ambient muzikos festivalis OCT-HERNIA Vol. 1

Industrial ambient muzikos festivalis OCT-HERNIA Vol. 1

Rudeniniam renginių vajui tik įsibėgėjant, savo paraišką teikia ir Avalanche organizacinis punktas. Spalio 5 d. pristatomas industrial ambient muzikos festivalis OCT-HERNIA Vol. 1, kartu skirtas ir atlikėjo Control 2013 m. turui po Vakarų valstybes. Renginys organizuojamas bendradarbiaujant su Vokietijos leidykla Raubbau bei lietuviška leidykla Autarkeia.
Festivalį puoš šie dideli muzikiniai vardai:
CONTROL – tai muzikanto Thomaso Garrisono, iš rytinės valstijų pakrantės, power electronics projektas. Etaloninis, atmosferinio skambesio pavyzdys. Turo metu taip pat pristatomas ir naujausias Control albumas „Transgression”.
BAD SECTOR vardas sukelia konvulsijas daugeliui gerbėjų visame pasaulyje. Tikras garso konstravimo klasikas iš Italijos, kurio muzika dreifuoja nuo dark ambient iki noise stiliaus.
GIRNŲ GIESMĖS tapo aukščiausiu lietuvišku industrial muzikos kokybės ženklu. Lauryno projektas yra tobuliausias akcentas geram renginiui.
BODY CARGO išlieka vieninteliu ir unikaliu lo-fi post-mortem projektu Lietuvos žemėje. Ypatingai mėgstamas užsienio maniakų. Gerbiamas dėl bekompromisės ir žaibiškos audio atakos.
VELEMARA nėra naujokas muzikos scenoje, tačiau, tai naujausias Autarkeia leidyklos almazas. Masyvūs, skandinaviški black industrial garsai ir laukiamas geriausias metų debiutas.
Renginio vieta – klube „Kablys“. Durys – 7:30 val.

DAUGIAU