InfoShow 2013

InfoShow 2013

Informacinių technologijų naujovės, šėlsmas šešiuose populiariuose Kauno baruose, fotografijų konkursas, senų telefonų mėtymas ir naujų dovanojimas bei daugybė kitų smagių renginių žadama festivalyje „InfoShow 2013“, kuris vyks balandžio 12 – 21 dienomis.

Festivalis prasidės renginiu „Lan party“ – balandžio 12-14 dienomis kuriame, susirungs kompiuterinių žaidimų „League of Legends“, „Dota 2“, „StarCraft 2“, „Counter Strike“, „Need For Speed: Underground 2“, „TrackMania“, „Tekken“ mėgėjai. Kasmet šis turnyras sutraukia per pusę tūkstančio žaidėjų iš visos Lietuvos.

Balandžio 18 dieną studentai varžysis neįprastoje rungtyje – dalyviai turės kuo toliau numesti savo mobiliuosius telefonus. Rungties nugalėtojas bus apdovanotas pagrindiniu konkurso prizu – nauju išmaniuoju telefonu. Pasak renginio organizatorių, kiekvienais metais šios rungties dalyviai nusviedžia tolesnius atstumus – praeitais metais vaikinų kategorijoje pasiektas beveik 100 metrų telefono nusviedimo rekordas.

To paties ketvirtadienio vakarą studentai galės pašėlti šešiuose populiariuose Kauno baruose aplankydami alternatyviosios muzikos vakarėlius. Iš vieno baro į kitą visi norintieji tradiciškai keliaus legendiniu Infotroleibusu, kurio „ūsus“ neįprastais ritmais mėgins nutraukti elektroninės muzikos atlikėjas „Three Arm People“, nukelsiantis į įsimintinų garsų ir fantazijų pasaulį.

Nerealaus pasaulio temą pratęs Japonijos kultūrą ir Japoniškos animacijos srities pasiekimus populiarinantis renginys „Anime Nights“, vienijantis tuos, kurie nėra abejingi unikaliam kinui ar Tolimųjų Rytų kultūrai. Festivalio „Infoshow 2013“ rengėjų nuomone, vienas didžiausių ir seniausių tokio pobūdžio renginių Lietuvoje, apsilankiusiųjų dėmesį patrauks dėl atraktyvių veiklų – Anime filmų bei serialų peržiūrų, kaligrafijos, manga piešimo stiliaus ir origami lankstymo kūrybinių dirbtuvių.

Festivalis „InfoShow“ džiugins ne tik pramogomis, bet suteiks ir naudingos informacijos apie IT sritį. Apie „hakerių“ kasdienybę, etiką ir visuomenės saugumo spragas bus diskutuojama balandžio 13 dieną. Konferencijoje „ietis“ surems abi pusės – tiek „programišiai“, tiek saugumo ekspertai. Po poros dienų vyksiančioje konferencijoje „Mobile Dev“ bus apžvelgiamos itin sparčiai kintančio mobiliųjų telefonų pasaulio aktualijos. Kūrybiškas požiūris į technologijų naujoves atsiskleis balandžio 16 dieną vyksiančioje multimedijų konferencijoje, kurioje bus pristatomi įvairūs pranešimai, susiję su įvairių medijų panaudojimu kino meno, fotografijos, muzikos srityse. Taip pat, nebus pamiršta „Web“ konferencija – tai pati populiariausia festivalio „InfoShow 2013“ konferencija, kviečianti interneto technologijų entuziastus pasiklausyti savo srities profesionalų patarimų.

Vienuoliktąjį kartą Kauno studentus suvienijantį festivalį „InfoShow 2013“ organizuoja KTU Informatikos fakulteto studentų atstovybė.

Festivalio „InfoShow 2013“ programa

Pramoginiai renginiai

Balandžio 12–14 d. renginio „Lan Party“ metu kompiuterinių žaidimų „League of Legends“, „Dota 2“, „StarCraft 2“, „Counter Strike“, „Need For Speed: Underground 2“, „TrackMania“, „Tekken“ gerbėjai susirungs virtualioje erdvėje. Pasak organizatorių, renginys „Lan Party“ yra žinomas tarp studentų, moksleivių, geriausių Lietuvos žaidėjų ir yra labai laukiamas.

Balandžio 17 d. konkursas „Grifų medžioklė“ pasiūlys 3-5 asmenų komandoms per keturias valandas kūrybingai, šmaikščiai, originaliai fotografijose atskleisti objektus, daiktus ar situacijas. Kiekvienos komandos darbo rezultatai, t. y. nuotraukos bus vertinamos kompetentingos komisijos.

Balandžio 18 d. renginys „Numesk seną – gauk naują“ pakvies festivalio dalyvius atnaujinti savo telefonus. Dalyvis, toliausiai numetęs savo senąjį telefoną, laimės pagrindinį konkurso prizą – išmanųjį telefoną!

Balandžio 18 d. „Barų vakaras“ skatins šėlti alternatyviosios muzikos vakarėliuose šešiuose populiariuose Kauno baruose. Iš vieno baro į kitą visi norintieji tradiciškai keliaus legendiniu Infotroleibusu, kurio „ūsus“ mėgins nutraukti „Three arm people“. Be to, galėsite pelnyti „Barų vakaro bėgiko“ vardą, jeigu vakarėlio metu apsilankysite visuose renginio baruose ir surinksite šešis tai įrodančius lipdukus!

Balandžio 19 – 21 d. „Anime Nights“ ir „Anime Day“ – tai didžiausi renginiai Kaune, populiarinantys japonų animaciją ir kultūrą. „Anime Nights“ renginio metu vyks muzikinių „Anime“ klipų ir japoniškų komiksų „Manga“ peržiūros konkursai kino teatre „Romuva“. Dieną vyksiantis konkursas „Cosplay“ kvies pasipuošti mylimo animacinio filmo, video žaidimo ar komiksų personažo kostiumu ir žingsniuoti Laisvės alėja!

Konferencijos

Balandžio 13 d. Hack konferencija
Kaip tapti įsilaužėliu ir būti nepagautam? Kokios yra dažniausios saugumo spragos, ir kaip jomis galima pasinaudoti? Šiais klausimais ir įvairiomis istorijomis pasidalins įsilaužėliai ir saugumo ekspertai InfoShow festivalio metu, konferencijoje “Hakeriai”. Renginyje bus išgirstos abi pusės tiek iš “programišių”, tiek iš serverių administratorių.
http://infoshow.info/hack-konferencija.html

Balandžio 15 d. Mobile Dev konferencija
Konferencijos tikslas – dalyvius supažindinti su aktualiomis mobiliųjų telefonų naujienomis. Pranešimai orientuoti tiek į pradedančius domėtis, tiek į patyrusius: bus aptarta šios rinkos tendencijos ir perspektyvos bei kylančios problemos šios dienos vartotojui. Konferencijai baigiantis vyks „Open Grid“ diskusija, kurioje galės pasisakyti kiekvienas konferencijos dalyvis. http://infoshow.info/mobile-dev-konferencija.html

Balandžio 16 d. Multimedijos konferencija
Šioje konferencijoje bus galima ne tik pasinerti į fotografijos ir kino meno užkulisius, susipažinti su naujausiomis 3D programų technologijomis, bet ir sužinoti, kas gi yra tos multimedijos, kaip veikia įvairios filmų bei nuotraukų ir muzikos apdorojimo programos. Konferencijos metu bus pristatomi įvairūs pranešimai susiję su įvairiomis medijomis bei jų panaudojimu kino meno, fotografijos, muzikos srityse. Galbūt konferencijos metu Tu išgirsi tai, ko dar niekad nesi girdėjęs, galėsi užduoti visus Tau rūpimus klausimus ir plačiau susipažinti su mutimedijų svarba visuomeniniame gyvenime.
http://infoshow.info/multimediju-konferencija.html

Balandžio 17 d. Technologijų konferencija
Konferencijoje bus supažindinama su naujausiomis technologijomis, kurias pristatys įvairių įmonių atstovai. Pranešėjai supažindins su perspektyviausiomis ateities technologijomis bei jų panaudojimo galimybėmis.
http://infoshow.info/technologiju-konferencija.html

Balandžio 20 d. Web konferencija.
Web konferencija – tai pati populiariausia festivalio InfoShow konferencija, kviečianti interneto technologijų entuziastus pasiklausyti savo srities profesionalų patarimų. Šiais metais išgirsime apie naujas klientinės dalies (frontend) optimizavimo technikas, apie įvairiausių serverio pusės kalbų pliusus ir minusus, sužinosime, kaip sumažinti serverio apkrovas, išnaudojant vartotojo resursus bei kas naujo debesijos pasaulyje. Visi pranešėjai – savo srities specialistai, ne vienerius metus dirbantys su web technologijomis, todėl nepraleisk galimybės pasisemti įdomios ir naudingos patirties!
http://infoshow.info/web-konferencija.html

Išsamesnė informacija pateikiama KTU IF studentų atstovybės „Infosa“ puslapyje http://infoshow.info/ arba Socialiniame tinkle Facebook www.facebook.com/infoshow

DAUGIAU