Instrumenti (Latvija)

Instrumenti (Latvija)

Durys: 19val
Koncerto pradžia: 21:30val
Stilius: indie-pop/ electro
Bilieto kaina: 33lt. Bilietus platina bilietupasaulis.lt. Bilietų kiekis ribotas!
http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/koncertai/rokas_ir_pop/?concert=118922

Ekstravagantiškieji „INSTRUMENTI” grįžta į Vilnių!

Viena perspektyviausių Baltijos šalių grupių – duetas iš Latvijos „Instrumenti” – grįžta koncertuoti į Lietuvą! Dėl išskirtinio į indie-pop ir eksperimental electro rėmus netelpančio skambesio, dviejų narių Shipsi (vokalas/klavišiniai) ir Reynsi (būgnai/klavišiniai/vokalas) grupė jau sulaukė tarptautinio pripažinimo.

Latvių atlikėjai dalyvavo festivaliuose daugelyje Europos šalių, praėjusiais metais pasirodė didžiojoje „Positivus” scenoje ir „Heineken Open’er” festivalyje. Muzikantai ką tik sugrįžo iš „Eurosonic” festivalio Olandijoje, kur taip pat surengė savo pasirodymą.

Lietuvoje grupė jau lankėsi kelis kartus – yra koncertavusi „Karklė Live Music Beach” festivalyje, „Pravda” apdovanojimuose ir pernai „Vilnius Music Week” programoje.

2011 m. rugpjūtį „Instrumeti” išleido savo debiutinį albumą „Tru”, kuris Latvijoje tapo auksiniu. Prie albumo, įrašyto „Sigurdðon’s Greenhouse studios” Reikjavike, prisidėjo su tokiais muzikos profesionalais kaip Björk, Sigur Rós ir „Antony and the Johnsons” dirbęs žymus JAV kompozitorius Nico Muhly. Šiuo metu grupė dirba prie antrojo albumo, pasirodysiančio šių metų gegužę, įrašų, tad koncerte bus galimybė išgirsti ir kelis visiškai naujus kūrinius.

————————-

Staliukų rezervacija:
Telefonais: (8-5)2124498, + 370 611 56496, + 370 698 36121 arba el. paštu club@tamstac.com.

Rezervacija nemokama.

DAUGIAU