Instrumentinės grupės “Subtilu-Z” koncertas

Instrumentinės grupės “Subtilu-Z” koncertas

Vasario 26 d., 18.00 val. Kauno kultūros centre “Tautos namai” (Vytauto pr. 79/ Kęstučio g.1) instrumentinės grupės „Subtilu-Z” koncertas.
Atlikėjai: Laurynas Vaitkus – tenorinė birbynė, Dmitrijs Mihailovs – akordeonas, Povilas Velikis – akordeonas, Vytautas Švažas – perkusija.
 

Ar teko kada klausytis išjaustos ir ištobulintos, tarsi gyvos muzikos, kai tarpusavyje persipina tenorinės birbynės, akordeono ir mušamųjų garsai, kurie taip geba savyje paskandinti, įtraukti, jog dingsta laiko ir erdvės pojūtis? Tokius pojūčius gali sukelti tik instrumentinės grupės „Subtilu-Z” skleidžiami subtilūs muzikos garsai.

„Subtilu-Z” – tai profesionalių muzikantų grupė, kurios nariai Dmitrijs Mihailovs, Povilas Velikis, Laurynas Vaitkus ir Vytautas Švažas. Klasika, džiazas ir pačių muzikantų kompozicijos sukuria ypatingą atmosferą koncerte, kai tradicija dera su šiuolaikinės muzikos išraiška – gyvu žodžiu, šūksniu ar net dainavimu. Instrumentinei grupei jų atliekama muzika yra nuolatinis ieškojimas, kūryba, komponavimas, drauge – ir nepaliaujamas kelias į klausytojų širdis, subtiliai ir nuoširdžiai.

Grupė „Subtilu-Z” leidžiasi į koncertinį turą po Lietuvą su naująja programa „Trys paslaptys. Skambesys. Emocija. Mintis”, pristatysianti naują gerai žinomų instrumentų skambesį. Atskleidę muzikos paslaptis sau, menininkai teigia, kad muzika – ypatingai subtilus ir žmogui reikalingas menas. Tikrąją muziką sudaro ne tik „plikas” garsas, bet būtina ir emocija, duodanti jai ypatingumo, išskirtinumo. Tai, kad muzika pakylėja, kad išgirdę galime nešiotis ją savo atmintyje, šį meną padaro ypatingai artimu žmogui.

 Koncerto  trukmė: 1 val. 30 min.

Bilieto kaina 20,00 Lt.

DAUGIAU