Interaktyvus spektaklis „Špylkos ir šlepetės“ │Monte Pacis

Interaktyvus spektaklis „Špylkos ir šlepetės“ │Monte Pacis

PREMJERA – Interaktyvus spektaklis „Špylkos ir šlepetės“ atvyksta į svetingumo kompleksą „MONTE PACIS“ Kaune!

 

Mielosios ir jų palydovai,

„Knygos teatras“ kviečia jus į interaktyvaus spektaklio „Špylkos ir šlepetės“ premjerą svetingumo komplekse „MONTE PACIS“, kur rinksis moterys, kartais trokštančios ištrūkti iš buities į būtį, iš šlepečių į „špylkas“, o gal net iš provincijos į Paryžių…

Pagrindinė spektaklio herojė Ieva įkūnija šiuolaikinę moterį, kuri stengiasi išlikti Moterimi šiuolaikiniame pasaulyje, nuobodžioje kontoroje, komplikuotoje santuokoje su visomis niekingomis buities detalėmis. Ji nuolat įsipainioja į komiškas, paradoksalias situacijas ir yra pasiryžusi išspręsti, išsiaiškinti čia ir dabar. Tai padaryti jai padeda ištikimos draugės.

„Šis spektaklis sieks tapti slaptu moterų judėjimu, kuris, tikiuosi, mus visas suburs, vienys, džiugins, juokins, dovanos susitikimų malonumą, galiausiai padės pabėgti nuo buitinio realizmo ir atrasti pačioms save“, – sako spektaklio aktorė Redita Dominaitytė.

Spektaklis sukurtas pagal to paties pavadinimo žurnalistės Nijolės Koskienės humoreskų knygą.

https://www.knygos.lt/lt/knygos/spylkos-ir-slepetes/

 

Aprangos kodas – rožinė detalė.

 

Klubo narės: Sigita Pikturnaitė, Redita Dominaitytė, Renata Kutinaitė, Nijolė Koskienė, Evelina Dapkutė, Jurgita Legotaitė, Reda Milkintienė, Deimantė Ponelytė, Monika Abraitytė, Irena Kunevičiūtė.

Muzika – Subtilu-Z.

 

Video pristatymas – http://bit.ly/video_Spylkos

 

Kontaktai:

[email protected]

+370 686 40047

 

Bilietai: https://www.tiketa.lt/LT/interaktyvus_spektaklis_spylkos_ir_slepetes_21930

DAUGIAU