Intuityvios Mandalos tapyba ant drobės

Intuityvios Mandalos tapyba ant drobės

Intuityvios Mandalos kūryba padeda žmogui pajausti save kaip visumą, pamatyti, priimti ir spręsti vidinius konfliktus, o kartu ir vystytis, tobulėti kaip asmenybei. Mandalos kūrimas – tai nesudėtingas kūrybinis procesas. Norint sukurti Mandalą, nereikia jokių specialių meninių sugebėjimų, reikia leisti piešiniui „kurtis tarsi savaime” – čia svarbus pats kūrybinis procesas.

Kūrybinio-patyriminio seminaro metu turėsite galimybę sukurti asmeninę ir intuityvią Mandalą – nuraminti triukšmingoje kasdienybėje įaudrintą protą, saugiai pažvelgti į savo vidų, „sudėlioti” čia apsistojusius jausmus, mintis ir emocijas, suteikiant dėmesio ir laiko sau pačiam – pažinti savo tikruosius norus.

Šio seminaro metu vyks:
– paskaita „Kas tai yra Mandala ir kaip ji pasireiškia mano gyvenime”;
– praktinis – kūrybinis – patyriminis darbas: dailės terapijos metodais paremta praktinė užduotis – intuityvios Mandalos tapyba ant drobės.

Po seminaro su savimi išsinešite puikią dovaną sau – asmeninę intuityvią mandalą, nutapytą ant drobės, taip pat žinią apie galimybę savarankiškai kurti Mandalas namuose.

Seminaro vadovė: Dainora Skrabulienė – edukologė, dailės didaktikos specialistė, pedagogė, baigusi specialiuosius dailės terapijos metodų taikymo kursus. Dainora jau 12 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Taip pat – viena iš VšĮ “Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos” įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora – sertifikuota “Eneagramos” (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) meistrė, Lietuvos meno terapijos asociacijos narė.

Seminaro kaina: 20 Eur (į kainą įskaičiuotos visos reikiamos priemonės).
Registracija patvirtinama sumokėjus pusę seminaro sumos (10 Eur) į studijos sąskaitą.
Atsisakius atvykti į seminarą avansinis mokėjimas nėra grąžinimas.

Rekvizitai mokėjimui:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
Įstaigos kodas: 303011485; a.s LT957044060007887398

Dalyvių skaičius ribotas – tik iki 15 dalyvių!

Būtina registracija iš anksto el.p.: [email protected]
Tel. pasiteirauti 868444109

Studijos adresas: Vytenio g. 10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės).
www.pazinimassaviraiska.lt
https://www.facebook.com/events/1588468478084788/

 

DAUGIAU