Intuityvios Mandalos tapyba ant drobės

Intuityvios Mandalos tapyba ant drobės

Intuityvios Mandalos kūryba padeda žmogui pajausti save kaip visumą, pamatyti, priimti ir spręsti vidinius konfliktus, o kartu ir vystytis, tobulėti kaip asmenybei.

Mandalos kūrimas – tai džiaugsmingas ir nesudėtingas kūrybinis procesas.
Beje, tai puiki atsipalaidavimo priemonė. Norint sukurti Mandalą, nereikia jokių specialių meninių sugebėjimų, reikia leisti piešiniui „kurtis tarsi savaime” – čia svarbus pats kūrybinis procesas.Seminaro metu turėsite galimybę sukurti savo Asmeninę intuityvią Mandalą – nuraminti triukšmingoje kasdienybėje įaudrintą protą, saugiai pažvelgti į savo vidų, „sudėlioti” čia apsistojusius jausmus, mintis ir emocijas, suteikiant dėmesio ir laiko sau pačiam – pažinti savo tikruosius norus.

Šio seminaro metu vyks paskaita temomis:- Kas tai yra Mandala ir kaip ji pasireiškia mano gyvenime;- Mandalos simboliai ir reikšmė lietuvių liaudies mene; – Mandalos kūrimo terapija ir kūrybos etapai.

Taip pat vyks ir praktinis – kūrybinis darbas: dailės terapijos metodais paremta praktinė užduotis – Mandalos tapyba ant drobės. Po seminaro su savimi išsinešite puikią dovaną sau – savo asmeninę mandalą, nutapytą ant drobės, taip pat žinią apie galimybę savarankiškai kurti Mandalas namuose.

Seminaro vadovė: Dainora Skrabulienė – edukologė, dailės didaktikos specialistė, pedagogė, baigusi specialiuosius dailės terapijos metodų taikymo kursus. Dainora jau 12 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Taip pat – viena iš VšĮ “Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos” įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora – sertifikuota “Eneagramos” (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) meistrė.

Dalyvių skaičius ribotas!

Būtina registracija iš anksto el.p.: [email protected]
Tel. pasiteirauti 868444109
Seminaro kaina: 20 Eur (į kainą įskaičiuotos visos reikiamos priemonės).

Registracija patvirtinama sumokėjus pusę seminaro sumos (10 Eur) į studijos sąskaitą.

Rekvizitai mokėjimui: VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJAĮstaigos kodas: 303011485; a.s LT957044060007887398

Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės).

https://www.facebook.com/events/961320900565090/

www.pazinimassaviraiska.lt    

DAUGIAU