Irmos Razmaitės-Surgett knygos „Kalbančios Širdys“ pristatymas

Irmos Razmaitės-Surgett knygos „Kalbančios Širdys“ pristatymas

Gegužės 22 d. 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) vyks Irmos Razmaitės-Surgett knygos „Kalbančios Širdys“ pristatymas ir susitikimas su leidinio sudarytoja bei Londone ir Lietuvoje gyvenančiomis autorėmis, kurių istorijos pateikiamos knygoje. Renginio tema – „Kaip XXI amžiaus triukšmas užgožia mūsų esybę?“.

Antologija „Kalbančios Širdys“ – tai Irmos Razmaitės-Surgett iniciatyva surinktų septyniolikos įdomių lietuvių moterų gyvenimo istorijos. Skirtingo amžiaus ir gyvenimiškos patirties, po skirtingas pasaulio šalis išsibarsčiusias autores vienija nenumalšinamas troškimas pažinti save ir meilė gyvenimui.

Antologijos istorijose atsispindi XXI a. žmogaus savivertės ir gyvenimo prasmės ieškojimai. Kiekviena istorija padiktuota širdies, todėl yra prisotinta nuoširdžių ir įkvepiančių žinučių skaitytojui. Ši knyga ne tik atvers duris į kitokį pasaulį, bet ir apgaubs meilės ir atjautos skraiste kiekvieno skaitytojo širdį, nuramins ir suteiks stiprybės kiekvieno kelionėje.

Knyga taip pat prisidės prie kolektyvinės sąmonės augimo, nukreipdama skaitytojo dėmesį į naują laimės ir sėkmės sampratos lygmenį.

DAUGIAU