IŠGELBĖK PIANINĄ KAUNE!

IŠGELBĖK PIANINĄ KAUNE!

Nori grot? ATEIK.
Nori išgirst? ATEIK.
Nori gero vibe’o? ATEIK.

#IŠGELBĖKpianiną
KADA? RUGPJŪČIO 17 DIENĄ, 18:00 – 22:00 val.

KUR? KAUNO SENAMIESTYJE, šalia Vilniaus g. 18, esančios Vero cafe kavinės.

KĄ VEIKSIM? VĖL vėl VĖL VĖĖĖĖĖL gelbėsim pianiną bei švęsim jo naują gimtadienį!

Šį kartą norime atgaivinti vieną Kauno pianiną ir suteikti naują gyvenimą, pilną gyvybės, draugų, šypsenų, melodijų, džiugesio.

Žmonės labai priklausomi nuo daiktų. Kam pirkti? Kodėl negalima kažko seno paversti nauju? Juolab tikrai ne kiekvienas esame profesionalas, bet mėgstame karts nuo karto “pabarškinti” klavišais. Todėl nusprendėme atgaivinti DAR vieną pianiną ir leisti juo naudotis visiems. Prieš tai du pianinai prikelti naujam gyvenimui buvo Palangoje, ir dar du Klaipėdoje Jūros šventės metu. 🙂

Prisijunk ir TU! Paimk teptuką į rankas, dažų, klijų, lako ir prisidėk prie naujojo gelbėjamo pianino įvaizdžio. Mes dar nežinome kuo jis pavirs. Bet tikrai žinome, jog bus vienintelis toks, bus kitoks, bus gražus ir džiuginantis!

Interaktyvioje pianino erdvėje kviečiame burtis ir spontaniškai improvizuoti visus norinčius, mokančius ir nemokančius, jaunimą ir senjorus, moteris, vyrus, vaikus ir visus visus, kurie nori skleisti gerą nuotaiką bei kurti puikią emociją. Naujoji pianino istorija prasidės čia ir visi visi mes būsime šios istorijos dalimi.

Grosime Mes, grosite Jūs, gros bet kuris norintis. Ateik pats, atsivesk draugus ir nepamiršk atsinešti geros nuotaikos, o jeigu turi tai dar ir dekoravimo priemonių ar dažų paimk į kišenę!

Iki pasimatymo rugpjūčio 17 dieną Kauno senamiestyje!

DAUGIAU