Įsiamžink greta šedevrų

Įsiamžink greta šedevrų

Lengva ar sudėtinga įkūnyti /atkartoti meno kūrinio nuotaiką, emocijas, gestus, kompoziciją?

Kviečiame visus sausio 20 d. paminėti Tarptautinę muziejų asmenukių dieną, nemokamai apsilankyti muziejuje ir sukurti asmenukę tradiciškai arba KITAIP.

Improvizuokite muziejaus erdvėse, įsiamžinkite / įsi(as)meninkite šalia meno šedevrų ir atskleiskite savo kūrybiškumą, vieni ar su draugais, sukurdami kūrybišką asmenukę, savitai šiuolaikišką „gyvąjį” paveikslą! Pasidalinkite asmenukėmis su draugais socialiniuose tinkluose, atsiųskite ir mums adresu [email protected]

Jeigu nespėsite trečiadienį į muziejų, nenuleiskite nei rankų, nei išmaniųjų telefonų: stverkite vaizdus iš muziejaus tinklalapio www.ciurlionis.lt  ir kombinuokite, montuokite, kurkite. Jūsų asmenukių lauksime iki kovo 1 d. Geriausią išrinksite jūs. Laimėtoją apdovanosime gausiomis „čiurlioniškomis dovanomis” jau kovo 2 dieną.

Asmenukėms naudokite atrinktus kūrinius, kuriuos rasite http://www.ciurlionis.lt/asmenukiu-diena, muziejaus facebook‘e įvykio „Tarptautinė muziejų asmenukių diena” puslapyje: https://www.facebook.com/events/958804450881267/, M. K. Čiurlionio, M. Žilinsko galerijose.

Video kvietimas: https://www.youtube.com/watch?v=i0ZitzKzDnU

 Pamatyk-improvizuok-nustebink-dalinkis!

DAUGIAU