Įsimylėjusiems panevėžiečiams –  Valentino kino naktis

Įsimylėjusiems panevėžiečiams – Valentino kino naktis

Vasario 14-ąją kino centras “GARSAS” kviečia į Valentino kino naktį. Programoje – trys skirtingų žanrų bei režisierių  meilės istorijos.

Jeigu planuojate romantiškąjį Šv. Valentino vakarą praleisti kino salėje, tai geresnio melancholiškos nuotaikos filmo kaip “Mano vaivorų  naktys” (“My Blueberry Nights”, rež. Kar Wai Wong) šiai progai tikrai nerasite. Režisierius įsimylėjo kultinės dainininkės Norah Jones balsą ir užsimanė jokios aktorinės patirties neturinčią merginą pasikviesti pagrindiniam vaidmeniui. „Mano vaivorų naktys” – stilinga, vizuali ir jausmingoji drama  apie Elizabet (Norah Jones), mėginančią atsitiesti po bjauraus skyrybų proceso. Jos klausytoju tampa rusų kavinėje Niujorke dirbantis Džeremis iš Mančesterio (Jude Law). Tačiau tam, kad Elizabet iš tiesų įvertintų vaivorų pyragu kavinėje prekiaujantį ir paliktus lankytojų raktus renkantį Džeremį, jai teks keliauti per visą Ameriką. Iki legendinio bučinio, kuriam nufilmuoti prireikė 95 dublių.

Prancūzų komedija “Man per brangu…” (“Hors de Prix”, rež. Pierre Salvadori) parodys visiškai kitokią žaviąją „Amelijos iš Monmartro” žvaigždę Audrey Tautou, kuri su malonumu įsijautė į šmaikštų ir šiek tiek kontraversinį vaidmenį. Aktorė drąsiai ir užtikrintai įkūnyja elitinę ir cinišką prostitutę, kuriai rūpi tik turtingų klientų pinigai ir prabangios smulkmenos. Ji vėl atrodo neįkainojamai graži ir pritrenkiamai nuostabi!

 

Romantinė komedija suaugusiems „Dekameronas: skaistuolių teritorija” („Virgin Territory”, rež. David Leland) perkels į XIV-ąjį amžių. 1350 – 1353 metų laikotarpyje didysis italų literatūros profesorius Giovanni Boccaccio parašė per 100 trumpų novelių, kurias sujungė viename kūrinyje – “Dekameronas”. Nepadorios istorijos apie meilę pasižymėjo erotiškumu bei tragizmu. Šiuolaikinėje kūrinio ekranizacijoje pagrindinius herojus suvaidino populiarus aktorius Haydenas Christensenas (“Žvaigždžių karai. Epizodas II – Sitų kerštas”, “Žvaigždžių karai. Epizodas III”) ir skandalingu elgesiu jau spėjusi išgarsėti seksuali manekenė Mischa Barton. Filmas kviečia atvirai ir drąsiai pasidžiaugti gyvenimu bei visomis jo grožybėmis. Unikali Giovanni Boccaccio vaizduotė, turtingas humoro jausmas ir nesenstantys tekstai stimuliuoja erotizuotą istoriją apie nekaltybę, meilę, seksą ir neišskiriamą draugystę.

DAUGIAU