Išsilaisvinimas nuo baimių ir saugumo jausmas

Išsilaisvinimas nuo baimių ir saugumo jausmas

Saugumo jausmas – toks gyvybiškai svarbus kiekvienai moteriai ir toks trapus, nepastovus bei efemeriškas. Keistas paradoksas – kuo daugiau jėgų ir energijos skiriame saugumo jausmui sukurti, jam išlaikyti, tuo daugiau įtampos, nerimo ir streso patiriame. Kodėl tai vyksta, ką daryti, kad tai pakeistume ir į savo gyvenimą įsileistume ramybę, harmoniją ir džiaugsmą?

Seminaro metu vyks paskaitos, diskusijos, pokalbiai ir dailės terapijos užsiėmimai. Dailės terapijos procese gilėja savęs pažinimas, savęs ir kito žmogaus priėmimas. Dailės terapijos metodai nereikalauja specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats kūrybinis procesas. Tai – spontaniška kūryba, suteikianti plačių galimybių tyrinėti, išreikšti save, savo jausmus, pasaulėjautą ir mintis. Grafiniai vaizdiniai lengviau nei žodžiai priartina prie realybės – piešinio kalba, simboliai dažnai “prabyla” tada, kai sąmonei nebepakanka žodžių.

Dalyvės seminaro – praktikumo metu:
• Atpažins savyje nerimo atsiradimo priežastis.
• Sužinos, kaip atsikratyti nerimo ir susikurti saugumo jausmą.
• Sužinos, kas daro moterį moteriškai stipria ir suteikia jai ramybę bei pusiausvyrą.
• Turės galimybę saugiai atsikratyti susikaupusių negatyvių emocijų ir jausmų.

PROGRAMA
Pirma diena, kovo 14 d. (5 val.):
15:00-15:30 Grupės susipažinimas
15:30-17:30 Dailės terapijos užsiėmimas „Mano saugi aplinka ir aš joje”
17:30-18:00 Pertrauka, užkandžiai
18:00-20:00 Paskaita „Saugumas ir nerimas. Kaip atsikratyti nerimo ir susigrąžinti saugumo jausmą”

Antra diena, kovo 15 d. (6 val.):
13:00-15:30 Dailės terapijos užsiėmimas „Emocijos ir jausmai, gyvenantys manyje. Negatyvių emocijų ir jausmų atpažinimas ir jų saugus išlaisvinimas”.
15:30-16:00 Pertrauka, užkandžiai
16:00-18:00 Paskaita „Kas daro moterį stipria?”
18:00-19:00 Šviesos meditacija – šviesos ir jaukaus jausmo sukūrimas savo viduje.
19:00-19:30 Refleksija ir pažymėjimų įteikimas

Seminarą praktikumą veda:
Asta Ivaškevičiūtė – beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, atrado Reiki, bhakti jogą ir Vedas. Tuomet ji priėmė vieną iš pačių drąsiausių sprendimų – mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora. Asta Ivaškevičiūtė studijuoja Vedas, o žinias pritaiko savo gyvenime. Lietuvoje ir užsienyje skaito Vedų psichologija grįstas paskaitas apie moterų ir vyrų santykius, harmoningų santykių kūrimą ir apie tai, kaip gi įsileisti laimę į savo gyvenimą. Daugiau jos paskaitų rasite čia: http://astaivaskeviciute.weebly.com/
Asta taip pat yra Reiki Meistrė-Mokytoja. Reiki yra vienas iš alternatyviosios medicinos gydymo būdų, skirtas dvasiniam, fiziniam tobulėjimui bei psichinei, emocinei ir fizinei žmogaus sveikatai atstatyti.
Dainora Skrabulienė – edukologė, dailės didaktikos specialistė, pedagogė, baigusi specialiuosius dailės terapijos metodų taikymo kursus. Dainora jau 11 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Organizuoja įvairius seminarus, paskaitas, kūrybinius užsiėmimus, dailės plenerus… Taip pat – viena iš VšĮ Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora yra dviejų dukrelių mama (Lurdos ir Elzės). Dainora taip pat – sertifikuota „Eneagramos” (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) praktikantė.

Registracija vyksta el.p.: pazinimas.saviraiska@gmail.com
Tel. pasiteirauti: 860420485 (Asta); 868444109 (Dainora).

Seminaro-praktikumo kaina: 100.00 € (345.28 Lt). Į kainą įskaičiuotos ir visos dailės terapijos užsiėmimams reikalingos priemonės, dviejų dienų užkandžiai, kava, arbata.
Registracija patvirtinama gavus 40.00 € išankstinį pavedimą.
Likusią sumos dalį galėsite sumokėti, kai atvyksite į seminarą.
Rekvizitai mokėjimui iš anksto:
VšĮ Savęs pažinimo ir saviraiškos studija
Įstaigos kodas: 303011485; a.s LT957044060007887398

Adresas: Vytenio g, 10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės).
https://www.facebook.com/events/1518456985098567
www.pazinimassaviraiska.lt

 

DAUGIAU