Išskirtinis Monikos Linkytės ir LCGC naujų metų startas

Išskirtinis Monikos Linkytės ir LCGC naujų metų startas

Gera pradžia, kaip sako išmintingi žmonės, jau pusė darbo arba bent garantuotai gera žadantis ženklas, kad metai bus pilni ilgam išliekančių įspūdžių. Tuo neabejoja dainininkė Monika Linkytė, kartu su garsiuoju „London Community Gospel Choir“ naujų metų pradžią papuošianti aukščiausios kokybės koncertų turu.

Kad „London Community Gospel Choir“ yra vienas geriausių gospelo muzikos atlikėjų pasaulyje ne kartą įsitikino ne tik garsiausios muzikos pasaulio žvaigždės, tarp kurių Madonna, Kylie Minougue, Stingas, Paulas McCartney, Tina Turner, taip pat Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II, bet ir vasaros pabaigoje Trakų pilyje vykusiame koncerte apsilankę svečiai.

„Po Trakų koncerto choras buvo sužavėtas Lietuva ir jos publika, kuri dainavo, šoko ir buvo muzikoje. Tad kai sužinojo, jog grįžtame į Lietuvą ir aplankysim net 3 pagrindinius miestus, labai džiaugėsi. Ne vienas rašė man, kad nekantrauja ir laukia šitų koncertų“, – įspūdžiais dalinasi Monika.

Didelės sėkmės sulaukęs M. Linkytės ir gilias tradicijas jau 35 metus turinčio choro pasirodymas klausytojų pageidavimu tapo koncertų turu „Savo pasaulį kurti“, sausio pabaigoje nuskambėsiančiu prestižinėse Vilniaus kongresų rūmų, Kauno filharmonijos ir Klaipėdos koncertų salėje. Bilietus į koncertus jau galima įsigyti visose bilietai.lt prekybos vietose ir internetu.

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2019 sausio 21 18:30 2019 sausio 22 19:00 2019 sausio 24 19:30