Išskirtinis pardavėjas ir svajonių komanda

Išskirtinis pardavėjas ir svajonių komanda

Esant be galo dideliam pardavimų sektoriui, svarbu būti pastebėtam – kitaip sakant, išsiskirti iš minios. Yra gausybė straipsnių internetuose bei įvairių seminarų šia tema, tačiau mes kartu su autentiskalyderyste.lt mentoriumi Remigijumi Savicku norime pažvelgti į tai iš kitos pusės! Kas yra autentiškumas? Kaip tai pravartu pardavimuose? Galų gale, kaip to pasiekti?

Taip pat turint išskirtinių pardavėjų, galima formuoti ir kurti savo svajonių komandą. Kokie žmonės turėtų joje atsidurti? Kaip atrasti ir atskleisti tuos talentus? Kaip vadovauti savo svajonių pardavėjų komandai? Apie tai galėsite diskutuoti su antruoju pranešėju, kurį sužinosite netrukus!

Pranešėjai:

Remigijus Savickas, autentiskalyderyste.lt mentorius

Pastaruosius 15 metų yra vienas geriausių verslo trenerių Lietuvoje bei paskutinius 5 studijuoja, praktikuoja ir gilinasi į žmogaus autentiškumą įvairiose šalyse rengiamuose kursuose ir programose. Taip pat apie tamsiąją pardavėjo pusę ir motyvaciją galite rasti salesclub interviu su Remigijumi: https://salesclub.lt/remigijus-savickas-apie-tamsiaja-pardavejo-puse/

Išskirtinis pardavėjas:

Nuo ko priklauso pasitikėjimas savimi?
Ką daryti, kad atsirastų daugiau drąsos?
Ką daryti su vidiniu šešėliu?
Kaip atpažinti vidinį kritiką?
Kaip atjauta sau gali padėti parduoti?
Iš kur atsiranda džiaugsmas darbinėje veikloje?
Antrąjį pranešėją skelbsime jau netrukus!

Programa:
17:30-18:00 Registracija
18:00-18:40 Remigijus Savickas
18:40-19:00 Networking break
19:00-19:40 ???
19:40-20:30 Networkinimas.

DAUGIAU