Išskirtinis vakaras su V. V. Landsbergiu

Išskirtinis vakaras su V. V. Landsbergiu

Lapkričio 9 d. 19 val. Kauno “Žalgirio“ arenos amfiteatre žiūrovų laukia intriguojantis vakaras su Vytautu V. Landsbergiu. Renginio metu bus pristatyta filmų antologijos pristatymas ir režisieriaus autorinių dainų koncertas.
Vytautas V. Landsbergis – žymus Lietuvos teatro ir kino režisierius, knygų, eilėraščių, dainų autorius ir atlikėjas. Jo kūrybinė veikla jau daug metų spindi Lietuvos kultūros padangėje. Vytautas V. Landsbergis yra sukūręs dvidešimt keturis kino filmus, septynias pjeses ir nemažai eilėraščių tiek vaikams, tiek suaugusiems. Tai menininkas, turintis gebėjimą savo kūrybą perteikti pačiais įvairiausiais būdais.

Vytauto V. Landsbergio 50 metų jubiliejaus proga išleista ilgai brandinta filmų antologija. Antologijoje pristatomas dokumentinio portreto žanras, kuriame jis įamžino filmininką Joną Meką, rašytojus – Nijolę Miliauskaitę, Vytautą Bložę, Grigorijų Kanovičių ir kt. Filmai apie Lietuvos istoriją bei jos asmenybės pažangą. Filmai kurie ženklina režisieriaus posūkį metafizinių temų link. Vaidybiniai filmai.

„Vakaras su Vytautu V. Landsbergiu“ susidarys iš dviejų dalių, kurių dėka galėsite pažinti režisieriaus kūrybinį pasaulį. Pirmoje dalyje, režisierius Jums pristatys filmų antologiją, o antroje, atliks visų mėgstamas, savo kūrybos dainas.

Jūsų laukia nepamirštamas vakaras Kauno ,,Žalgirio” arenos amfiteatre – 2012 m. lapkričio 09 d. 19 val.

Kaina: 15 Lt, 20 Lt. Bilietais prekiauja BILIETAI.LT – http://www.bilietai.lt/lt/event/14212
Daugiau informacijos: info@idejugarazas.lt

DAUGIAU