”IŠTIKIMYBĖ”

”IŠTIKIMYBĖ”

2016 m. spalio 5 d., 19 val.

„IŠTIKIMYBĖ”
TRIO ,,CLAVIOLA” IR AKTORIUS VYTAUTAS RUMŠAS, Lietuva

Ugnė Antanavičiūtė (fortepijonas)
Jurgis Juozapaitis (altas)
Vytautas Giedraitis (klarnetas)

Ansamblis susibūrė 2007 metais, kai visi jo nariai dar studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Ugnė, Jurgis ir Vytautas – daugelio konkursų laureatai, koncertuojantys įvairiomis progomis ir įvairiai publikai – nuo nedidelių Lietuvos miestelių iki prestižinių tarptautinių festivalių. Trio yra pelnęs daugiau kaip dešimt apdovanojimų Lietuvoje ir užsienyje, įskaitant du Didžiuosius prizus tarptautiniuose konkursuose. Muzikantai reguliariai dalyvauja meistriškumo kursuose, groja įvairaus pobūdžio muzikiniuose projektuose. Už puikius kūrybinius rezultatus „Claviola” du kartus (2011 ir 2012 metais) pelnė Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštus, o 2012 metais ansambliui Kultūros ministerija skyrė „Jaunojo muzikos atlikėjo” premiją.
Trio „Claviola” publikai pristatė beveik dvidešimties kūrinių premjeras. Daugumą jų ansambliui dedikavo lietuvių kompozitoriai, tačiau specialiai šiam kolektyvui muzikos yra parašę ir užsienio autoriai (A. Maslekov, D. Boukouval, J. Polaczyk). 2013 metais trio „Claviola” išleido debiutinį albumą.

Vytautas Rumšas

Su šio aktoriaus vardu nemaža dalimi siejama ištisa lietuviškosios teatro ir kino istorijos epocha. 
1951 metais gimęs V. Rumšas už sukurtus vaidmenis ir kitą kūrybinę veiklą yra pelnęs daugybę apdovanojimų. Jam suteiktas Plungės – jo gimtojo miesto – Garbės piliečio vardas. Daugiau kaip 40 metų Lietuvos nacionaliniame dramos teatre ištikimai dirbantis aktorius toli gražu ne vien dėl to laikomas viena iš gyvųjų Lietuvos meno pasaulio legendų.    

DAUGIAU