Itališkos muzikos vakaras

Itališkos muzikos vakaras

Italų dainininko Emilio Garofalo gyvo garso koncertas.

Emilio Garofalo yra italų dainininkas ir dainų autorius, gyvai grojantis gitara, pianinu ir lūpine armonikėle. Jis kilęs iš pietų Italijos miesto Bario, miesto pilno saulės, kurios dažnai taip pasiilgsta žiemos laikotarpiu LIetuvoje. Su savo kūrybos dainomis apkeliavęs Italiją ir tik pristatęs savo dainas radijo stotyse, staiga Emilio dainuoja ir gyvena Lietuvoje, Kaune. Emilio Lietuvoje jau 4 metai, čia jį atvedė meilė. Meilė maistui ir moteriai. 

Nors Emilio Lietuvoje jau 4 metai ir saulės čia ne daug, Emilio sako, kad Pietų saulę jis nešiojasi širdyje, o dainuodamas itališkas lyriškas dainas pavergia klausytoją, ypač klausytojas. Emilio dainuoja ne tik žinomas Italijoje akustines dainas, bet ir savo kūrybos dainas. Jis mėgsta jaukius akustinius muzikos vakarus, romatišką atmosferą su šilta auditorija, tokia kaip jūs. Emilio atliko turą Lietuvoje vasarą ir įsitikino, kad šilčiausią publika yra čia Kaune.

Dainos, kurias Emilio rašė prie Adrijos jūros, yra pilnos pietų saulės, meilės ir šilumos, kurią nori ir Jums šį vakarą perduoti dainuodamas. Emilio pasirodymas tiesiog pripildo aplinka romantika ir jausmais.

Laukiame Jūsų užeigoje „Aitvaras”, šeštadienį (vasario 4 d.), nuo 20 val.

Staliukų rezervacija tel. 8 699 24572

Įėjimas nemokamas
Užeiga „Aitvaras”A. ir J. Gravrogkų g. 8, Kaunas    

DAUGIAU