IV-osios konkūrų mėgėjų varžybos

IV-osios konkūrų mėgėjų varžybos

Jau ne pirmus metus sporto klube „Civinskų žirgai” vykstančios konkūrų raitelių mėgėjų varžybos tapo gražia vasaros švente, kurios laukia ne tik žirgų sporto mėgėjai, bet ir visi norintys gamtoje šauniai praleisti laiką su šeima.

Šį savaitgalį, liepos 31-ąją, 13 valandą, žirgų sporto klube „Civinskų žirgai”, prasidėsiančios konkūrų raitelių mėgėjų varžybos – jau ketvirtosios, kurių nugalėtojui bus įteikta „Balsas.lt” taurė. UAB „Balsas.lt” direktorė Aušra Kurtkutė teigia, kad įmonė nuolat prisideda prie tokio pobūdžio renginių paramos. „Stengiamės remti sporto šakas, kurios suburia azartiškus, turinčius mėgstamą laisvalaikio leidimo būdą, iššūkių nebijančius ir siekiančius tobulėti žmones. Ir šįmet liekame ištikimi tradicijoms. Remdami konkūrų raitelių mėgėjų varžybas siekiame populiarinti žirgų sportą Lietuvoje ir suteikiame galimybę žirgų mėgėjams kelti sportinį meistriškumą bei kartu apdovanoti geriausius jojikus mūsų įsteigta „Balsas.lt” taure”, – sako ji.

Sporto klubo „Civinskų žirgai” vadovas Vincas Civinskas pastebėjo, kad šis čempionatas sulaukia vis didesnio susidomėjimo. „Kasmet organizuodami konkūrų raitelių mėgėjų varžybas pastebime, kad į renginį susirenka vis daugiau dalyvių ir žiūrovų. Raiteliai mėgėjai nuolat domisi šiuo tradicija tapusiu sporto renginiu, todėl ir šiemet galima tikėtis gausaus dalyvių būrio”, – džiaugėsi sporto klubo „Civinskų žirgai” vadovas V. Civinskas.

Konkūrų raitelių mėgėjų čempionatas – puiki galimybė tiek išbandyti savo jėgas dalyvaujant, tiek gerai praleisti laiką nemokamai stebint dalyvių pasirodymus. 
Sporto klubas „Civinskų žirgai” įsikūręs Raudondvario dvaro teritorijoje, (plentas Vilnius-Molėtai, apie 17 km), Riešės seniūnijoje, Raudondvario kaime. Daugiau informacijos apie sporto klubą „Civinskų žirgai” rasite interneto puslapyje www.civinskuzirgai.lt.

PROGRAMA:

Konkūras Nr.1.  Didėjančio sunkumo konkūras. Kliūčių aukštis iki80 cm.

Konkūras Nr.2. Dviejų fazių konkūras. II fazė lentelė C.  Kliūčių aukštis iki100 cm

Konkūras Nr.3. “Balsas LT taurė”. Kliūčių aukštis iki110 cm. Su persirungimu.

 

DAUGIAU