Jam ir Jai 13 1/2 dainų apie meilę

Jam ir Jai 13 1/2 dainų apie meilę

Vienos dalies tragikomiška muzikinė meilės analizė kalba apie susižavėjimą, melą, laimę, neapykantą ir kitus meilei priskiriamus jausmus, neišvengiant komiškų situacijų, betarpiško bendravimo su žiūrovu ir improvizacijos. Atlikėjai sako, jog meilė – tai, kas gyvenime yra svarbiausia, kuo kvėpuoji, kuo gyveni, kas priverčia besąlygiškai galvoti apie kitą, kas veda į priekį, skatina kurti ir gyventi laimingiau.

 

Klaipėdos miestas ir jame gyvenantys menininkai vis nustebina naujais spektakliais ir koncertais, taip rodydami dėmesį ne tik miesto kultūrai, bet ir savo žiūrovui. Ir kuria šiame mieste ne tik valstybinių įstaigų menininkai, bet ir tie, kurie yra vedami savo idėjos ir noro kurti. Vienas iš 2016 metais susikūrusių muzikinių duetų pristatė tragikomišką koncertą „Jam ir Jai 13 1/2 dainų apie meilę“.

 

Jis – tai Simas Buziliauskas – visada pozityvus, besišypsantis žmogus, mėgstantis dainuoti aktorius, kuris niekada nenustoja tikėti kūryba.

 

Ji – tai Evelina Lozdovskaja, Klaipėdos jaunimo teatro aktorė, atlikėja, kuri niekada nelieka abejinga muzikinei scenai, ieškojimams ir iššūkiams.

 

Koncerte skambanti muzika – tai atlikėjų autoriniai kūriniai bei interpretacijos nuo elektronikos iki vokalinio dueto, nuo lyrikos iki šūkių meilei.

 

Kviečiame visus mylinčius ir norinčius sužinoti, kas yra meilė!

 

Daugiau informacijos ir bilietai:
https://www.houseofpuglu.com/lt/renginiai/jis-ir-ji-2

DAUGIAU