JAMESON live: Julius Gucevičius

JAMESON live: Julius Gucevičius

Šeštadienis – puiki diena susitikti su draugais bei smagiai praleisti vakarą, ir visą tai Jūs galite padaryti bare 7 Fridays!

Šeštadienio vakarai – skirti Jameson viskiui! Visą šeštadienį mėgaukitės Jameson Irish Whyskey tik už 7 Lt.

Kiekvieną šeštadienį 7 Fridays bare – gyvos muzikos vakarai Jameson Live, kurių metu išvysite ir išgirsite galbūt jau girdėtus ir mėgiamus atlikėjus, kurie garantuos jums geros muzikos dozę, o Jums nežinomi atlikėjai nustebins ir padovanos puikius akustinius pasirodymus.

Šį šeštadienį bare Julius Gucevičius!

Atlikėjas apie save: „Esu Julius, ir jau beveik 11 metų groju gitara. Mano sceninis slapyvardis – July Storm. Viskas prasidėjo nuo bliuzo… Ne kartą grojau įvairiuose Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos baruose ir klubuose, taip pat esu grupės „Comedia d’el arte“ gitaristas. Esu daug keliavęs po Europą, kur uždarbiavau grojimu gatvėse ir klubuose – Dublinas, Paryžius, Miunchenas, Hamburgas, Lionas, Viena, Roma, Amsterdamas, Ryga, Talinas… Groju įvairių stylių muziką – bliuzas, rokas, reggae, iki dainuojamosios poezijos (nuo Beatles ir Pink Floyd iki Radiohead, Cranberries ir Bob Marley). Taip pat turiu keletą autorinių dainų, kurias būtinai atliksiu 🙂 Labai laukiu jūsų šeštadienio vakarą, sausio 11 kavinėje 7 Fridays (buvusi Šauni Vietelė).“

Taigi, kiekvieną šeštadienį pasikrauname geros nuotaikos ir susitinkame bare 7 Fridays

DAUGIAU