JAMESON live pristato: Laurynas Valatka

JAMESON live pristato: Laurynas Valatka

Šį šeštadienį JAMESON live pristato: Laurynas Valatka!

„Muzika gali atpalaiduoti, nuraminti ir tuo pačiu pakylėti, ji žavi savo mistišku ir neretai nepaaiškinamų gebėjimu skleidžiamais garsais sukurti subtilų ir intymų ryšį su klausytoju.
Mano pagrindinis tikslas yra realizuoti savo muzikines idėjas, kurios kartais gimsta spontaniškai, o kartais ir ilgėliau plaukioja galvoje, kol pasiekia krantą. Visada stengiuosi įdėti į dainą dalelę savęs, atliekant kitų atlikėjų dainas ieškau skambesio, kuris būtų artimas man ir kuris gali kartais net labai skirtis nuo originalo, bet tuo pačiu ir klausytojas gauna progą išgirsti kažką, kas skamba “kitaip”. Groju įvairią muziką, linksmą, trankią, jausmingą, liūdną, keliančią šypsenas, geras emocijas, o neretai ir priverčiančią susimąstyti, įsiklausyti į žodžius ir garsus, mėgstu nustebinti klausytoją šiais įvairiais kontrastais. Bus galima išgirsti , Radiohead, Stereophonics, Angus & Julia Stone, Foje, Pink Floyd ir kitų atlikėjų kūrinių bei mano kūrybos dainų. Daug skirtingos muzikos, daug skirtingų žmonių, kuriuos apjungs vienas vakaras, bet manau kažką sau artimo išgirsti pavyks visiems susirinkusiems.“

Šeštadienis – puiki diena susitikti su draugais bei smagiai praleisti vakarą, ir visą tai Jūs galite padaryti bare 7 Fridays!

Šeštadienio vakarai – skirti Jameson viskiui! Visą šeštadienį mėgaukitės Jameson Irish Whyskey tik už 7 Lt.

Kiekvieną šeštadienį 7 Fridays bare – gyvos muzikos vakarai Jameson Live, kurių metu išvysite ir išgirsite galbūt jau girdėtus ir mėgiamus atlikėjus, kurie garantuos jums geros muzikos dozę, o Jums nežinomi atlikėjai nustebins ir padovanos puikius akustinius pasirodymus.

Taigi, kiekvieną šeštadienį pasikrauname geros nuotaikos ir susitinkame bare 7 Fridays!

DAUGIAU