Jaunimo dainuojamosios poezijos festivalis „Nuo sielos nusiimkim kepures“

Jaunimo dainuojamosios poezijos festivalis „Nuo sielos nusiimkim kepures“

Dažnai atsitinka taip, kad kūrybingi, meniški ir gabūs muzikantai, muzikuodami namuose ar artimų draugų ratelyje, taip ir lieka nepastebėti. Viena iš priežasčių yra ta, kad jie tiesiog neturi kur pasirodyti. Renginių organizatoriai dažniausiai kviečiasi patyrusius bei visiems gerai žinomus bardus. Šiuo projektu siekiama, kad gabūs jauni muzikantai ne tik turėtų galimybę pristatyti savo kūrybą kitiems, bet ir dalintis patirtimi tarpusavy ir pasisemti patirties iš patyrusių dainuojamosios poezijos atstovų. Bus pakviesti žinomi kompozitoriai ir atlikėjai, kurie dirbs su jaunaisiais atlikėjais.

Projektas skirtas moksleiviams ir jaunimui. Į projektą  aktyviai įsitrauks rizikos grupės vaikai, kurie susipažins su dainuojančiosios poezijos mylėtojais, kartu kurs ir bendraus.

Projekto tikslas – sudaryti galimybę jauniems, meniškiems, kūrybingiems poezijos ir muzikos mylėtojams išreikšti savo mintis, išgyvenimus bei požiūrį į pasaulį pasitelkiant instrumento, žodžio, balso galią, mažinti socialinę atskirtį į programą įtraukiant socialinės rizikos grupės jaunimą.

DAUGIAU